Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0748 19:29:45
EUR 34.6834 19:29:45
USD 32.2472 19:29:45
ALTIN ONS $2318.7950 19:29:45

Konu: Rasyo Altın ve gümüş.

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Altın ons 1857 üzerinde kaldığı sürece yön yukarı ve zaten şu an senelikte yaptığı son zirvenin üzerinde yeni bir zirve yapmaya hazırlanıyor görüntüsü var. Geçici bir geri çekilme yaşanabilir bence alım fırsatı olur ve daha önce olduğu gibi tekrar yukarı döner 1614 e kadar gerilemiş ve 2075 civarına kadar yükselmiş defalarca da çıkış giriş fırsatı vermişti.
Uzun vade için kırması gereken ilk iki direnç 2007 2129 çıkışa geçmesi içinse 2423 ü kırması gerekiyor. İki ana destek 1832 1682 fazla aşağıyı beklemiyorum çok kısa iğne atsa bile bir kaç ay içinde hızla yukarı döner ve daha yukarı da zirve yapar diye düşünüyorum yanılabilirim ytd.

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben de fikirlerinizi paylastiginiz icin tesekkur ederim karşılıkli olarak birbirimizi aydinlatiyoruz

Tac0 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tac0 ()

aydınlattığınız için teşekkür ederim.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Olabilir. Kesinlikle şu zaman şuradan aşağı inmez veya şuradan yukarı çıkmaz diyemem ama şimdiye kadar hep indiği gibi çıktı dip bekleyen alamadı daha da aşağısını bekledi kademeli en iyisi.

Bu düşüşlerde de aşağı doğru kademeli toplayıp çoğunu muhafaza ederek yukarı tepkilerde çıkıp aşağı doğru geri toplamak ortalama düşürerek devam etmek yerine daha da aşağıları beklemişlerdi.

Tac0 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

sağ olun size de

murat08 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

murat08 ()

Teşekkür ederim hocam nezaketiniz için :) yarın kalırsa buralarda alayım ben yine ytd li tabiki :) iyi geceler dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Tac0 ()

Hocam ben 21.7x de de kalacağını düşünmüyorum ki kırarsa 20.30 a kadar yolu açık

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Siz bilirsiniz isterseniz arada da biraz ekleyin. Daha önce de bana sormuştunuz % 30 sabit kalan yüzde 70 i de aşağı doğru artan oranlarda alıp yukarı tepkilerde de birazıyla kâr çıkışları yapıp geri dönüşlerde de yerine koyarsanız iyi kâr bırakıyor ama acele etmemek lazım. Aşağı kırarsa aşağıda ons olarak 21,70 civarı var gelir mi bilmiyorum yukarıda ise 24,25 i kırınca azar azar eklenebilir ama gene çoğunu tutup birazıyla kâr çıkışı lazım bu yolu 2020 den beri hiç değiştirmedim. Grafiği açın bakın ya düşen bıçak tutulmaz dediler ya koşan attan inilmez sonuç hep aynı hep aynı.

1BeğenmedimŞikayet

murat08 ()

Umarım öyle olur hocam bildiğiniz gibi 19:98 den %30 alım yaptım tekrar bir parça için 19:50 ler bekliyorum uygun mu acaba?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sağ ol kardeşim inşaallah faydası olur ve daha önce olduğu gibi panik işlemler yapıp insanlar zarar etmezler kademeli parçalı işlem yapan her zaman kazandı. Ytd.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben rasyonun yönünü aşağı Altın gümüşün ana yönün yukarı ve düşüşlerin de çoğunu muhafaza edip yukarı tepkilerde birazını çıkmak şartıyla alım fırsatı olarak değerlendirilmesinin mantıklı olduğunu düşünüyorum yanılabilirim ytd.

Yukarı iğne atsa bile bir kaç ay içerisinde hızla daha aşağı ineceğini düşünüyorum belki de fazla yukarı gitmeden aşağı dönecek yanılabilirim ytd.

1BeğenmedimŞikayet

murat08 ()

Eline sagli hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum