Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 10:53:24
EUR 34.7748 10:53:24
USD 32.4684 10:53:24
ALTIN ONS $2337.9850 10:53:24

Grafiği gönderen: Arkeolog06

Bugünkü düşüşte 2 kilo daha ekleyip elimdeki gümüşü 7 kilonun üzerine çıkardım. Düştükçe desteklerden ufak ufak toplamaya devam ediyorum. Şu an bir yükseliş isteğinden ziyade düşüş tarafındayım. Rasyoyu biraz daha yukarı atmaları biz küçük yatırımcılar için her zaman alım fırsatı olmuştur.

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Terlikci ()

Çoğunluk Gümüş biraz sterlin var az dolar var şuan elimde

gorkemmmmm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

evet malesef makaslardan dolayı uzaklaştım belki fibaya aktarma yaparım biraz. Pörtföynzde şuan ne var onu söylerseniz fikir vereyim size tamamdır.

Terlikci için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Terlikci ()

Daha önce bilgilerinizden faydalanıyordum . bankadan dolayı uzaklastinjz siteden tekrardan bilgilerinizi paylaşırsanız banada benim gibi acemi olanlar grafik bilmeyenler için faydalı olur.

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Merhaba kardeşim. Nkolay'da TL makası uygun olduğu için alımı buradan yapıyorum. Gümüşte parite olayına pek girmiyorum ben. Makaslar uygun oldukça TL ile işlem yapıyorum. Yüksekse al sat yapmıyorum. Parite makası da iyi internet şubesinde. Ben kademeli şekilde topluyorum. 22 dolar a kadar düşme potansiyeli var ama. Biraz önce bir grafik atıp düşüncemi yazmıştım. Parite makası uygunsa Fiba'dan da her türlü kademe alınır. Tabii karar sizin.

Gezginci45 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gezginci45 ()

Hocam siz gecen gumusu n bankasindan satinca tl ye mi gectiniz sizi takip ediyorum da bende dolar da bekliyorum ne zaman yapsam nereye kadar düşer cevab verirseniz memnun olurum su an fibadayim

Arkeolog06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

Ben uyardım hafta sonu ama abd enflsyn kötüye gidiyor satış gelebilir diye Kuveyte işlem yapıyorsan ekrandan biraz uzaklaş kardeşim. Rahat ol az bekliyceksin sadece panik yapma yeter.

veysi2121 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

veysi2121 ()

Elde full gümüşte kaldık öyle veri yüksek gelirse yine düşüş yaşarmı acaba biraz dolar a parite mi etsek gerçi orda da makas yüksek küveyt

1BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

Veriyi fiyatlıyor sanırım dediğim gibi beklentiden bi tık üste gelebilir bu düşüş ondan kaynaklı tl olarak zaten rahat ol az bekletir sadece.
Bereketli olsun kardeşim benim.

0BeğenmedimŞikayet

Ahmetr06 ()

Hangi banka?

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Para var kardeşim. Ufak ufak topluyorum. Biraz önce de bir kilo aldım. Tepeden 2 TL düştü. Her türlü alınır. Makas da uygun.

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

kardeşim çantayı doldurursun inşallah enflasyn veri beklentiden bi tık üstte gelebilir ona göre cepte tl mutlaka olsun seviliyorsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Kesinlikle ustam sen nedersen baştaci:))bekledigim bi seviye var ama gumus icin demiyorum gelirse dayanamayip dalis yapicam gelmezsse bor, sa devamke bakalim abi hayirlisi olsun:) @Asii_

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Neden olmasın. Gümüşte her türlü olasılık masadadır. Yeter ki kademe yapacak nakit olsun. :)

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

:))yok vallahi simdi bankam izin verse bak nasil aliyorum ; ),1920, altin ons 1hafta oldu vereli, gumus onsta oralargelmez denildi ama suan geldi, bakalim 23,04alti 22,80olacakmi? Ytd ...

1BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Sağ ol Asi. Sen buralar kesmez artık. :) Transfer ettik seni bor... saya.

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Bereketli olsun ins. :)) Beni yerimede al , alamiyorum maleseff:))

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Sağ ol kardeşim. Bir kademe daha alacağım buradan. :)

0BeğenmedimŞikayet

gorkemmmmm ()

Bereketli olsun kardeşim :)

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Nkolay. Makas 38 kuruş.

Kontana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kontana ()

Hangi banka reis

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum