Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0874 21:34:07
EUR 35.1079 21:34:07
USD 32.2623 21:34:07
ALTIN ONS $2417.3700 21:34:07

Konu: #acsel #zoren #akenr grafik fibonacci kanalları

haftalık grafiğe göre üç hissede olumlu görüntü çiziyor

herkese hayırlı bol bereketli haftalar

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Size kolaylık dilerim hayırlı akşamlar

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Acemiyiz her yönden bakmaya çalışıyoruz tşk ederim dikkate alıcam asrn hocam çok yol aldırdı.

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Az önce arkadaşa pivottan fibolar dahi iyi yol gösteriyor yazacaktım karıştırmayım kafaları düşündüm. Bugün brlsm üzerinden konuşmuştuk

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bence Awensome ve fibo iyi öğrenilirse formosyonlara bile gerek yok !
çözerseniz bazı formosyonlar neden çalışmıyor öğrenirsiniz ve mum kapanışlarına mahkum olmaktan kurtulursunuz! çünkü dokunuşlar yeterli olacaktır...
Hayırlı akşamlar

1BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Kesinlikle farklı derslere giren hocalar gibi herbirinizden öğrenmeye çalışan acemi bizler..

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

İşinize yaramasına sevindim:)

1BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Çizelgelere awesome ekledim daha olumlu sonuç almaya başladım. Sizde okumuştum.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Ben olsam düzeltme sürecinde borsadan önce düzeltmeye başlayan hisselere tepki için yada orta vadeli tercih ederdim, tepedeki hisseler zaten tepede olduğu için yukarıya tepki yapmaz düzeltme yapar!
Yatırım tavsiyesi değildir

gumusunfendii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bana sorarsan bistte genel bir düzeltmenin içindeyiz! daha fazla söze gerek yok gibi
Ama ona da bakalım
Gözde 26 Altın a sarkarsa durum kötüye gitmeye başlar
25 kırılımnında 22 ilk düşeceği destek olabilir
Hayırlı akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

birde
gozde ile ilgili yorum yapabilir misin.
üstat
tskler
")

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Ahgaz 14.16 günlük destek şuan tutunduğu destek! altı stoplu gidilmeli kırılırsa 10.5-11.5 bandına kadar çekilebilir kısada hayırlı akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

üstat
gunun aydin olsunn
ahgaz ilgili ne soylersinn
")

0BeğenmedimŞikayet

architect ()

Sağolasın hocam, çok teşekkürler, iyi akşamlar..

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Kutpo akümüle bitmiş görünüyor! haftalık 71.25 üstü kalıcılık halinde 105 hedefler hayırlı akşamlar

architect için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

architect ()

Hocam iyi akşamlar. Ben de kutpo sorsam. Çanak tamamlamaya mı gidiyor, kulp takar mı :))

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Asgyo 23.16 kırılımında 21.60 ve 19.37 ye kadar çekilme ihtimali yüksek görünüyor, şuan ki oluşan grafiğe göre...23.16 üstü tutunursa da 36.80 e gidebilir...
Blcyt 17.78 üstü günlük ve haftalık olarak kaldıkça 26.26'yı hedefler

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

asgyo ve blcyt bi bakabilirmisin
ustat
musaitsenn
")

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

@gumusunfendii alt yorumda zoren ve akenerji grafikleri var hâlâ geçerlidir

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Zoren alt yorumda grafik çalışıyor
@gumusunfendii

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum