Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 09:51:49
EUR 34.8638 09:51:49
USD 32.4698 09:51:49
ALTIN ONS $2328.0100 09:51:49

Konu: <@kıncı> Sasa Güncel

kulp içinde sıranın kendisine gelmesini bekliyor görece ucuz kalan hisselerden birisi start verildiginde hedefine koşmasını bekliyorum YTD..

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bunu söylemek için daha erken sanırım 27 lira seviyesine gelirse bakılır tekrar bunun içinde 34.14 Altın da kalıcılık gerekli
hızlı yükselmiş sebebi nedir bilmiyorum temel taraf dan bakılması gerek teknik olarak ortalamalarından uzaklaşmış görünüyor ben alım için bu seviyeleri tercihh etmem.. YTD

Barış55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Barış55 ()

Hocam iyi günler.
Oyayo hakkinda güncel düşüncenizi alabilir miyim? Yükselişin duzeltmesini yapmış diyebilir miyiz? Düzeltme yaptıktan sonra bir süre yataya mı bağlar yoksa yükselmeye devam eder mi?
Teşekkür ediyorum...

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Menekşe_menekşe ()

Merhaba. sasa ve hektas almayı epey zamamdir dusunuyorum. orta vadeli yatırım gözüyle bakıyorum.3tl düşse uzulmem ,5tl çıksa sevinçten delirmem. belirledigim noktaya kadar sabırla beklerim.
Sorum şu ki giriş için sasa ve hektas şu an uygun gibi geldi ama yine de tecrubenizden yardım almak istedim.

0BeğenmedimŞikayet

42YNS42 ()

Eyvallah:)

0BeğenmedimŞikayet

42YNS42 ()

Eyvallah üstad, bilgilendirme için teşekkürler ?

1BeğenmedimŞikayet

×OĞUZ× ()

vayy oguz bunu sevdı hocam :) burdan daha guzel yerlere gıdecek ons o zaman emegıne saglık

3BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

HKTM grafigi ons ile karışmış

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

HKTM düzeltmesini yapmış tekrar 119 lriaya dogru çanak tamamlamaya gidiyor gibi

Kontr de düşeni kırdık dan sonra başlıyan tepki güzel bir ivme ile gitmiş 18 destek 229 direnç olarak mavi yükselen tren çizgisi trend destegi olarak takip edilmeli kırılımlara göre hedeflere bakılır YTD

42YNS42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

42YNS42 ()

Üstad hayırlı günler.
Hktm ve kontr için öngörünüz nedir_?

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hiç sorun değil öyle şeyler nasip değilmiş diyelim..

0BeğenmedimŞikayet

Barış55 ()

Teşekkür ediyorum. Hocam yazacağıma hoca yazmışım kusura bakmayın. Oyayo için keşke 1 ay önce size danışsaydım iyi olurdu. Yükselişe geçmeden önce izlemeye almıştım ama peş peşe yükselince almaya cesaret edemedim.

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

belkide başka bir derdi vardır

×OĞUZ× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

×OĞUZ× ()

sen sattin mi hocam duruyor mu emeginw saglik

0BeğenmedimŞikayet

×OĞUZ× ()

onsu sen mi dusurdun hocam senin 3 yildizin var altinlari satma dusmesin :)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

formasyon çalışınca çok hızlı ve sert bir yükseliş gelmiş 46 ciddi direnç bölgesi 46 üstüne atıp oturmasını beklemek lazım yeni alım için satış için bir dönüş sinyali yok ancak düzeltme için sat al denenebilir ama trend dönüş emaresi yok.. bence artık riskli bir hisse olmuş YTD

0BeğenmedimŞikayet

Barış55 ()

Hoca hayırlı cumalar.
Oyayo hakkında ne düşünüyorsunuz.

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hektas da düşeni kırmasına ragmen güçlenemedi ucuz ve yavaş kalan sırası bekliyen bir diger hissede bu kendisine bir trend oluşturma cabaları var 33,70 üstünde 43 liraya kadar hızlı bir hareket gelebilir YTD

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum