Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 17:32:49
EUR 34.8238 17:32:49
USD 32.3379 17:32:49
ALTIN ONS $2301.8900 17:32:49

Konu: Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

1 haftada 2 usd üzerine eklemiş. dxy de 2 puan düşmüş. Herşey plana uygun gidiyor :) Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Doğru söylüyorsun aynen takip edip bakalım ne olur?

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Bir müddet takip edelim göstergelere göre bakalım bence dostum. Bunlar fiyatlama abartmayı sever genelde.

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Sanırım benim takip ettiğim destek hattı tutamayacak Dxy yi. İlk indiği anda günlük kapanışı hattın üzerinde yaptı ancak devamındaki mum sarkmaya başladı. 98.9-98.2-3 gibi son takip yerim bakalım orası tutacak mı?

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Sonuç versin bize yeter değerli arkadaşım.

EfsanEmrE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

İnşallah düşüşün devamı gelir diye için. Benim beklentim o yinde dostum.

0BeğenmedimŞikayet

EfsanEmrE ()

Umarım mürekkep in hiç bitmez bitmeden haber verirseniz sevinirim sipariş verelim:) @VforVendetta•

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Aynen hayırlısı hocam, mutlu akşamlar diliyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Dxy sağlam destek hatlarının olduğu alanda şu an devamı gelirsede nerelere kadar gelir grafiklerde bulmaya çalışıyoruz. :) Dxy ters bayrak fm çalıştı hedef noktasının da Altın a indi fibo çekiyorum 99.9 gibi çıkıyor bir çok noktadan bakılınca yakın yerler çıkıyor destek alacağını düşünüyorum şahsen.

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

@Kerim5461 @Beyzax teşekkür ederim arkadaşlar. Umarım devamı gelir . Hayırlısı olsun diyelim.

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

İşi bilenin işi başka oluyor tabi. :) emeğine sağlık kardeşim.

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Elinize emeğinize sağlık @VforVendetta hocam, mutlu akşamlar

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Daha grafiğin mürekkebi kurumadı 1 usd üzerine koydu :)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Tamam usta siz öyle diyorsanız öyle olsun. Allah razı olsun Allah'a emanet olun hayırlı akşamlar bereketli kazançlar dilerim… saygılar bizden bu arada.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Estağfurullah , ben arada gümüş sayfasında fikir alış verişinde bulunuyorum. Sizler gayet başarılısınız. İşin aslı alıp satıp kar eden bence herkes ustadır. Önemli olan sonuç bunu da çoğu kişi zaten başarmakta. Ben çıktım değerli arakadaşım iyi akşamlar saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Usta siz bizden daha tecrübelisiniz arada bir uğrayın site inanın boş kalıyor bizim çizdiğimiz grafikler acemi işi biz yerimizide biliriz haddimizide. Çok defa çağrı yaptım çok gereksiz yorumlar oluyor teknik yorumlara çok ihtiyaç var benim düşüncem bu şekilde bir yanlışımız olmuşsa kusura bakmayın sakın.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Teşekkür ederim değerli arkadaşım. Senin de emeğine sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah size de iyi akşamlar.

altinmaster için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Emeğine sağlık usta güzel bir çalışma olmuş.

1BeğenmedimŞikayet

altinmaster ()

Size de çalışmalarınızda başarılar dilerim kardeşim. Emeğiniz için teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

altinmaster ()

Aynen benim kardeşim. Teknik analiz temel analiz umrumda olmaz şahsen. Olsaydı zaten Cumartesi günü 2720tl'den Çeyrek leri toplamazdım. Satmasınlar kardeşim zararları olacakmış umrumda olmaz:)) Herkes işinde olsun:))

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Alışkanlık bizimkisi , yoksa kimse kimsenin dediği ile zxaten alım satım yapmaz. O işin bahane kısmıdır, insanın içinde alıp satmak varsa onu uygular gerisi zaten hikayedir :))

altinmaster için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Selam dostum, teşekkür ederim düşüncen için. Valla artık bir kaç dostum var onlarla muhabbet ediyorum. Milletin parasız. lıktan psi. kolojisi bozulmuş , boş ver olumsuz oy verip psikolo. jisini düzletsin :) Benden saygılar:

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altinmaster ()

:)) Merak etme kardeşim artık temel analizler yatırım tavsiyesi olmuyor:)) Kaldı ki yatırım tavsiyesi sakıncalı mı artık gerçekten:)) Yatırım yapmak bu kadar mı sakıncalı oldu artık acaba kardeşim:))

3BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Emeklerine sağlık Arasım. Hoş geldin sefalar getirdin. Birisi olumsuz beğeni verince benim beğenim onu silmek için kullanılınca görülmüyor. Senin gibi ustalara sahip çıkacağına, takip edeceğine bu site, yine bağcıyı taşlıyorlar. Hiç hoş değil. Anlam veremiyorum. Sevgiler saygılar dostuma.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum