Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0979 03:29:30
EUR 37.6479 03:29:30
USD 34.2681 03:29:30
ALTIN ONS $2642.7050 03:29:30

Konu: avod; destek - dirençler

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Çok teşekkür ederim. Şanstan ziyade sizin emeğiniz diyelim. Hep birlikte bereketlenelim inşallah.. @Hanım_Teyze...

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

şansınıza denk düşmüş o, ne güzel.. hem de öylesine sohbet ederken denk düştü.. nasipmiş demek ki.. bereketli olsun..

bluemonth için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

İlk defa bir hissede aldıktan Yarım saat sonra kara geçtim sayenizde. Thanks @Hanım_Teyze

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Bence de öyle sıcakta mayışmış at formasyonu sankim.. :)))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

avod'a baktım da onda ben o direnci öyle hemencik destek haline getirmem formasyonu var sanki :D

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Ben de daha ne formasyon çeşitleri var. Mesela sıcak havada buzlu çay içen adam formasyonu.. :))@Hanım_Teyze

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

de mi? ben de bir ara yeni formasyon isimleri icat edicem de, bi türlü fırsat bulamadım :))

deLiogLan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Bu arada buzlu çayınız etliekmekten hemen sonra geliyor ustam, Konyadan saygılar sunarım.. :)@Hanım_Teyze

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Bu formasyon iyiymiş yaw @Hanım_Teyze :)

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Şaha kalkmış at formasyonu gördüm ustam hissede doğru çalışmış mıyım? @Hanım_Teyze.. :))

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Hemen ustam, ayakkabıları da çıkart bu arada onu da parlatıyım.14.41 den aranızdayım bu arada.. :))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

ayak işlerini çıraklar yapmıyor muydu? çayım nerede kaldı benim.. buzlu çayım, demek istiyorum :D

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

@Hanım_Teyze Ama ama ama ustalar çıraklarına böyle yapar mı? ... :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

işim var şimdi, gözde'ye destek atıyorum; herkes kendi kağıdına, lütfen! :DD

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

@Hanım_Teyze AVOD a bir destek at da yürütelim... :)

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Hisse bedelli bölünecek yakında sermaye artırımına katılmak istemedim, satmamın bir sebebi de bu. Kar da yeterli Allah bereket versin.. :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

bereketli olsun.. benim olsa bir kısmı dururdu.. ama bu belki de yanlış olurdu, şimdiden bilemiycem..

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

EMKEL i tavandan arkasından su döküp uğurladım @Hanım_Teyze :)

1BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Thanks. Good luck you too.. :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

you're welcome, goood luck :)

1BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Çok teşekkür ederim tekrar. Parça parça satmak en mantıklısı sanırım buralardan. Thank you for your attention .. :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

kağıt neredeyse tavan @bluemonth bugün tavana çok yaklaşmış..10,52 hem direnç hem de tavan sayılır; yaparsa 10,56...12 ayın en düşüğü 2,40 en yükseği 15,500 prim yapmış bir kağıt bana göre.. bu yüzden ve de dirençte olduğu için kar almak - parça satmak düşünülebilir, full satmak doğru olmaz sanki ama ytd.. bunu yaparsanız kalan parçayı da dikkatle takip etmeniz lazım.. şansınızı denemek için tamamını elde tutmayı da tercih edebilirsiniz tabii, ben karışmam..

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

Yürüyen attan inilmez formasyonu var mı acaba EMKEL de... :)

0BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

7.60 maliyetli EMKEL var satış önerir misiniz buralardan? Bu son valla @Hanım_Teyze :)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

üst yorum @bluemonth siyahlar destek maviler direnç.. rica ederim :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum