Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0711 10:57:03
EUR 34.6939 10:57:03
USD 32.3679 10:57:03
ALTIN ONS $2316.8950 10:57:03

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Platin

Platin kısada bir miktar düşebilir ancak düşüşün devamı gelmeyip 906 usdnin Altın a sarkmadıkça ons bazlı günlükte diplerde. 1001-1044 usd aralığına gider günlükte al verir ve 906 usd aşağısına gitmez ise. Kuveyt makası uygun olsaydı geçiş yapabilirdim dolar dan platine.

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

teşekkür ederim , bugün ben bankayı aradım bir süre parite işlemlerinin şubeden yapılacağını söylediler.

sakerim1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sakerim1976 ()

Abritrajdan olmaz. Normal satış sekmesinden yapacaksın. Hesaptan kısmından satacağım emtiayı seç, hesaba kısmından dolar hesabını seç. Bu şekilde yaparsan platini dolar ile takas etmiş olursun. Alırken de hesaptan kısmından dolar hesabını, hesaba kısmından ise platin hesabını seçersen dolarınla platin alırsın. Bol kazançlar kardeşim.

muz69 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

kardeş bol bereketli günler vakıf katılım da bu işlemi nasıl yapıyorsunuz benim orda dolar , plt ve pld hesabım var fakat parite işlemi sekmesi neresi bi türlü bulamadım . iki yol denedim abritajda sadece döviz paritesi yapılıyor, birde döviz çevici işlem var ondada sonuca gidilmiyor. yardım edebilirmisin.

sakerim1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sakerim1976 ()

29 alış, 30 satış. Ama kuveyttürk vakıf katılım a göre daha mantıklı. Makas biraz daha düşük. Vakıf katılımda gümüşün makası daha iyi

Nick_fury için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nick_fury ()

vakıf katılım da şuan kaç usd olmuş

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

Hocam bunu biliyorum eksik olmayın lakin vakıf katılım da hangi sekmeden yapıyoruz, döviz çeviri sinin olmuyor , ağrıtan hesabında metal yok Bi türlü beceremedim.

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Platin satın alırken tl hesabını değilde dolar hesabını seçiyoruz. Yani platini dolarla alıyoruz. Hepsi bu kadar.

muz69 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

vakıf katılım yok bende maalesef. Kuveyt, Vakıfbank, Ziraat, Akbank ve malum banka var sadece. Onlarda da kiminde platin alım satımı ya yok ya da makas uygun değil. Platin dediğim gibi 906 usd ye tekrar gitmez ise bir şeyler olacak gibi. İmkanım olsa portföye eklerdim.

0BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

Usta ondan nasıl yapıyoruz parite işlemini aciklarmisin. iyi bayramlar.

1BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

vakıf katılım da platin dolar geçişi uygun. 30 usd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum