Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0750 19:22:25
EUR 34.6917 19:22:25
USD 32.2476 19:22:25
ALTIN ONS $2318.5550 19:22:25

Konu: oyayo.. eğitim şeysi..

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

acele etmeden bence, takip ederek..21,5.. tam şey yapamadım da o civar; kasım 2021 den beri Altın a inmediği bir destek.. geçen yıl haziran - ekim arası buraya yaklaşmış, bir de bu yıl mayıs ayında.. buradan da aşağıya düşmesi ayıp olur gibi geliyor ama kağıtlarda böyle bir ayıp etmeme duygusu olduğunu sanmıyorum.

80önder için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

80önder ()

21 lere kadar ortalama dusurcem risk alıp hocam vade. sikintim yok

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

prkab için şu anda güçlü destekler 21,77 ve 21,05 @80önder

günlükte 200 ema 28,26 - güçlü bir direnç.. bunu geçemeyip geri basmış.

0BeğenmedimŞikayet

80önder ()

24.96 Altın da kapanış yaptı hocam Prkab. Hangi desteğe kadar çekilebilir

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

gayet de hepsini sattım, tekrar alıcam .. sepeti çatır çatır boşalttım hafiflettim.. yeni dekorasyon için hazırlık yapıyorum..

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

10 25 ve 9.80 gelirse stoplu şekilde oralarda takviye edilebilir oyayo
Olan miktarı full satmadıniz umarım

0BeğenmedimŞikayet

Hatalı ()

Maliyet biraz yukarıda kaldı ya. Dönüşü yakalarsak ortalama yaparız olmadı. Sağol ablam

2BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

bende varsı sattım @Hatalı yeniden almak için bakıyorum..10,25 ve 9,80 beklenebilir @ntmen_× öyle dedi. daha elimi bile sürmedim, destekte parçalı alım veya dönüşü kollanabilir.

yükselen trend bir tane daha olabilirmiş, şimdi çizdim, onun desteği de 9,14 takipteyim.. düştükçe ilave yapmayın bence, nereye kadar düşecek, nereden dönecek onu görmeye çalışmak lazım.

zararkes için geç mi kaldınız, maliyetinizi bilmiyorum..

Hatalı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hatalı ()

Teyzem bunu nerden toplayacaksın? Biraz içerde kaldık. Nasıl bir yol haritası çizelim sence

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

iyi bari :)

Borsacı__s_r için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Cok bereketli olsun, endex dolar bazli 223$'da 220$da bildigim kadarıyla saglam bir destek gibi görünüyor saat 17 den sonra'yi bir görmek istiyorum enka bende vardı ve epey ekmeğini yedim ama şimdi yok takibe alayım tsk ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Borsacı__s_r ()

Ama ben çok güldüm::)))

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

vay, Halil bey, hoş geldiniz :) enka aldım ama az, destekleri kolluyorum..25,64 günlükte güçlü destek ve 2 adet yükselen trend çizgimden üsttekinin desteği de 24..

deLiogLan_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

@Hanım_Teyze 'yi yıpratabilirsin :)) sorun değil.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

muhtelif rakamlar vererek seni yıprattığımı düşündüğünü düşündüm, çok üzüldüm, perişanım :'(

bunu ciddiye alırsan çok gülerim bak, ama istersen gülmem için alabilirsin de :)))

0BeğenmedimŞikayet

Borsacı__s_r ()

Takip te yim yazdım yıpratmaya nedir ya tekrar tesekkur ederim @Hanım_Teyze

0BeğenmedimŞikayet

Borsacı__s_r ()

Tamam hocam ekran aldım, takip te yıpratmaya teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

101,7 ve 96,74 desteklerini takip edebilirsin. 96,74 güçlü bir destek; onun Altın a kırması iyi olmaz.

bir başka açıdan; 105,6 üstünde kapanışlar almadığı sürece aşağı bakar..

daha başka bir açıdan; günlükte pivot 91,5 önemli bir destek..

0BeğenmedimŞikayet

Borsacı__s_r ()

Hocam ercb için ne düşünüyorsunuz alım yeri neresi olmalı?

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

24,96 Altın da kapanış alması iyi olmaz..

28,31 ve 28,43 direnç olarak önemli.. düşeni kırmayı deniyor ama bunlara takılıyor..

0BeğenmedimŞikayet

80önder ()

Prkabta bakarmisiniz hocam

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

üst yorum @ntmen_× sattım, tekrar alır mıyım diye bu şekilde takip ediyorum, ne dersin?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum