Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0785 04:07:23
EUR 34.8315 04:07:23
USD 32.2746 04:07:23
ALTIN ONS $2309.9000 04:07:23

Konu: ___Kızılhafiye___ 2023 /2024 Gold tomografisi ytd

Gold Çalışması günlüktür hedef 2120 genel tepkilerle 2140 olabilir temmuz 15 ila 20 arası alım fırsatı olarak görünüyor çalışmada görünen btc yle paralel bir gidişat görünüyor hemen hemen davranışlarında pek bir fark yok btcde 24600 seviyeleri Altın da ise 1904 seviyeleri trendin dönüş yapma olasılığı yüksek olup kesinllikle yatırım tavsiyesi olmayıp kendime nottur herkese bol kazançlar

___YTD___

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Sabah alışverişi bereketli olur bir miktar daha ekleme yapılmıştır gold a 1701 den ytdli

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

1707 bir miktar daha gold takviye yapılmıştır ytdli

1BeğenmedimŞikayet

Mehmedi_Anka ()

Teşekkürler hocam cümlemize bereketli olsun inşaallah

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

İyi akşamlar kardeşim Bereketli olsun kardeşim hiç sorun değil trene bininde nerden olursa olsun farketmez ayın 30 gibi hızlanıp ekim eylül sonlarına doğru inş 2000 seviyesini geçmiş oluruz çünkü hareketleri düzeltmesiz olucak görünüyor ben bankadan aldım gr olarak neden aldım çünkü Altın dan sonra Paladyum a geçicem direk gecerim planlamasını yaptım o dada 2 yıllık bir güzel fırsat var bakalım nasip

Mehmedi_Anka için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mehmedi_Anka ()

İyi akşamlar Hafiye hocam
Sizi takip ederek ben de 1917den paxg aldım yüklü miktarda, bankadan gram olarak alicaktim fakat 50 TL makas olduğu için paxg aldım makas ücreti vermemek için bilmem iyi yaptım mı yoksa hata mı yaptım bilmiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Yüzde 75 1915 ten gold alınmıştır tren kalkmak üzere şahsi fikrim değerlendirin bu fırsat her zaman gelmez

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Bol kazançlar kardeşim

fırat33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Kardeşim fida altta 2070 kadar bir sarkaç yapabilir eğer 2190 geçtiği taktirde üstte azami çıkışı 2662 maksimum tepki 2733 kadar hareket edebilir şuan 2080 hedeflemiş görünüyor yukarda ilk düzeltme 2394 te gelebilir bu şekilde bir durumu var kardeşim

fırat33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Gold paşa bizi yanıltmadı çok şükür son bir iğne at da şu 1911 çökeyim senin tepene

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

İlk hedef geldi bakalım ikinci hedefe ziyaret edicek mi gold paşa

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Gold daki çalışmamız hamdolsun sorunsuz ilerliyor ve işin güzel tarafı tren yükünü almış kalkmak üzere beklediğim seviyelerde yüklü bir giriş yapmayı düşünüyorum hakkımızda inş hayırlısı olur

Not buda mı gol değil :))

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Alt ın daki işleyişimiz sorunsuz devam ediyor 1903 demiştik 1891 ten tepki aldı 2000 seviyelerinde red yiyip 1933 seviyelerini test edip buradan 2200 seviyelerine yol alır bu seviye itibariyle büyük resimde metallergenel resete girer ve rekor dip seviyelerini test edebilir ytdli

Altın
Gümüş
Platin
Not
Paladyum ayrışarak reset finişi yapabilir ytdli

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Evet on smuz da 1893 tepki almış ben 1903 demiştim ancak bir iğneyle 1893 den dönmüş bakalım buradan btc den gold a bir akım oluşacak mı oluşursa gold yukarı btc aşağı şeklinde bir akım yeni bir trend oluşabilir ytdli

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

İkinci ayak itibariyle bir pump gelicektir muhtemelen ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Gold 1904 der ve piyasada trend değişimi başlar goldun önceliğnde sıralı çıkışlar başlar ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Bir sefer daha var görünüyor o vakit kaçırmayın söyliyeceğim budur

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Siz bu grafiği 3 gün önce atmışsınız 24k ları 6 7 gün önce görmüş

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Trendin yukarı dönüş yapma olasılığı olan noktalar mı temmuzdan önce gelmiş o zaman btc dönmüş 14 hazirandan sonra doğru mu yoksa temmuzda tekrar mu deneyecek 24.600 leri onu anlamadim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum