Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0973 18:00:10
EUR 37.6445 18:00:10
USD 34.2840 18:00:10
ALTIN ONS $2620.8850 18:00:10

Konu: ateks.. eğitim şeysi..

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hocam Tekfen alayimmi uygunmu

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borsacı__s_r ()

Korkma korkma almadim::))

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

hayatın genel olarak sorunsuz yürüyorsa ki dilerim öyledir, kendine dert arıyor olabilir misin? hiç olmayınca da daralır insan tabii, bir şeyler bulmak ister :DD

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Yani hocam ben kurtarıyorum tam. sonra yine nasıl başa donebiliyorum hayret ediyorum kendime:)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Maliyet 88 150 adet var. eregli 38 150 adet var ve biraz para

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

maliyetin ne, yüklü mü aldın; bunlara göre düşünmen lazım.. terste isen ne kadar terstesin? endeks sıradaki gap'leri de almaya kalkmazsa iyi, ama ya kalkarsa.. ? alayını değil ama çoğunu alta çeker, kolla kendini..

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Tamam hocam anladım. yarin önemli olacak öyleyse. elimde nakit var. sizce stop olmak bu dakikadan sonra yanlismi olur. asrn hocam da power için aslında dönüş rakamı verdi öngördü daha doğrusu. gecen sefer 89dan sattım 93 oldu:))bu sefer gidip geri aldım sonra düştü. kardesime 91.70 ten sattirdim ama kendim yapmadım:)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

günlük pivot değeri önemli bir rakamdır.. bunun 3 kuruş Altın a inmekle veya 5 kuruş üstüne çıkmak önemli değil; belli bir zaman diliminde mum kapanışları olacak..

eupwr günlük pivot 83,25 kendisi 4h'de bunun altında 1 mum kapanışı yapmış..1 tane daha yapacak mı; buna bakarsın mesela.. yakarsa 4'de önemli bir desteğin altında 2 mum kapatmış demektir - iyi değil..

veya şöyle; karanlık odada bunu yukarı çıkaracak bir şeyler olmazsa bugün, günlük kapanışı 83,25 altında olacak.. yarın da günü aynı rakamın altında kapatırsa, önemli bir desteğin altında 2 adet günlük mum kapanışı - iyi değil..

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Astor alın hjcam ben powerdayim:))

Borsacı__s_r için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Bugün kapanacak hocam. oyle gorunuyor mucize olmazsa . kapnislar dediğinize göre ozaman bugün kapansa bile kapandı anlamına gelmiyor doğrumu?

0BeğenmedimŞikayet

Borsacı__s_r ()

Alsam mı euro power acaba ya :/ neyse neyse yarını gorcem nasip se:/

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

en azından grafik açıp pivot koyacaktın? eupwr günlükte pivot 83,25 dua et de bunun Altın da kapanışlar almasın.. ben demiyorum, teknik diyor :) temel başka bir şey diyorsa ben anlamam, o yönden bilgisizim..

0BeğenmedimŞikayet

Beyefendi42 ()

:) eyvallah.

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hocam astordan çıktım powere geçtim bakın yeşil hangisi kırmızı hangisi :))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

üst yorum @Beyefendi42 benim bakış açım bu.. maviler destek morlar direnç..

4h'de kağıdın yukarı yönlü olabileceğini gösteren bir uyumsuzluk var gibi geldi ama çıkış için önce siyah renkli düşenin üste kırılması lazım.. ben bunu 91 - 92 den çektim şimdilik makul bir yer olarak; daha yüksek rakamlar gördüğünün farkındayım.

en üstteki mor, 92 civarı; bunu 3 şubattan beri geçememiş.. ciddi bir direnç bu..

1BeğenmedimŞikayet

Beyefendi42 ()

Asrn üstadımın grafıgının yanına alıyorum bunuda eline sağlık .)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum