Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0718 03:32:42
EUR 34.7864 03:32:42
USD 32.4338 03:32:42
ALTIN ONS $2333.7600 03:32:42

Grafiği gönderen: celik2119

Sarky hedef 42.5. 3-6 ay içinde

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Dinozoff ()

Günaydın Yeni grafik atıcakmısınız çelik bey sarky için

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bedelsiz sonrası hedefler değişti tabii. Eski rakamlar artık yok. Hisse bölündü.

Yasin0619 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yasin0619 ()

Merhaba #çelik2119 hocam sarky hedefinizde bir değişiklik varmı aceba bedelsiz sonrasında yoksa hedef aynımı

1BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

@celik2119

Hocam selamlar,

Bist daha önce hiç giriş yapamdım.

Daha çok gümüş takip ediyorum biliyorsunuz.

İlk defa tecrübe edeceğim. Uzun vade rahat şekilde.

Bugün yarın SARKY_ Eregli
Giriş için uygun mudur?

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Hocam baya zarar yazdı bana bu hisse. Aynı zaman da ısızu da öyle son durum nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Zafer_Demirbaş_ ()

Uzun tutulabilirmi
% 107 bedelsiz ne zaman
Hocam Bilgi verebilir misiniz

0BeğenmedimŞikayet

Zafer_Demirbaş_ ()

Vkgyo hakkında bilgi verebilecek kimse
Rica edeyim

0BeğenmedimŞikayet

Ares_ ()

Çelikbey bugünkü düşüş için endişelenmelimiyiz
eregli ve asuzu içinde

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

teşekkür ederim.. her gün biraz daha iyi oluyordur inşallah, bunun için uğraşıyorum :)

ULAŞILMAZ_39 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_39 ()

Bravo güzel bir yorum.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

sağ olun.. ben teknik analiz çalışıyorum evet, burada ve buranın dışında. . çalıştıkça da daha çok sarıyor. burada ayrıca ustaların hisse tüyoları dışındaki genel tavsiyelerini de okurum.

bereketli kazançlar..

Riskli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Adınız çok geçiyor hanımefendi çok teşekkür ediyorum sizler de galiba burada geliştirdiniz kendinizi

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Sen hiç konuşma vidy vidyx diye diye batırdın hepimizi

ULAŞILMAZ_39 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

grafik hedefi 32,60 üstünde kalmak şartıyla geçerli galiba.. şu anda düşmeye devam ediyor gibi.. kağıt bunu yaparken üst üste ilave yapmayın. günlükte pivot 29,14 buna dikkat edin..

0BeğenmedimŞikayet

ULAŞILMAZ_39 ()

Yanlış ata oynamıssın.

1BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Usta hala alıyorum inşallah karla çıkarız zamanla hedef de bir problem yok değil mi

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Bugün ki düşüşler de toplayalım mı hocam. Dün den bu yana 5 k eksiye girdim yine :) çok başarılıyımdır

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Teknik analize temel analizi dahil etmek kafa karıştırır. Bilançoyu yazarken birkaç değişiklikle karı zarara çevir ebiliyorlar. Siz bu şirket zarar etmiş diye uzak dururken içeriyi bilenler toplamaya başlıyor. Bunu almaları ne kadar mantıksız derken bir sonraki bilanço beklenmedik derecede iyi gelebiliyor. Hisseyi nasıl gösterdikleri değil hisseyle ilgili alış mı satış mı yaptıkları önemli. Onu da grafikten anlıyoruz.

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Günaydın üstadım, bilançosuna da baktınız mı? Benim fırsatım olmadı.
Destekliyor mu?

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Sevdiğim bir kağıt.. siz tanıtmıştınız.. elinize sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum