Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 04:13:45
EUR 34.7896 04:13:45
USD 32.3987 04:13:45
ALTIN ONS $2304.4050 04:13:45

Grafiği gönderen: celik2119

Eregl düşüş trendinden çıkmış. 48tl hedef, 3-6 ay içinde.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

emaftermath ()

Peki grafiğini paylaştığınız hisseleri mi alıyorsunuz?

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hectooor_26 ()

Hocam euro beklentiniz nedir, dolar a göre daha mı hızlı yükselir? Sepeti çeşitlendirmek istiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

gold52 ()

hocam dolar 6 ay icinde 30 tl olsa borsayla dolar cok fark etmemis oluyor sanki tabi dolar 30 tl olur mu

0BeğenmedimŞikayet

Fırat35 ()

Hocam merhaba full dolar ayim çıkıp bundan biste girmek mantıklımı teşekkür.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet dolar ın yükselişi yavaşlayacak bence.

emaftermath için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emaftermath ()

dolar ın yükselişi yavaşlayacak mı sizce? Bu sebepten ötürü mü biste geçiyorsunuz yoksa kar ile mi alakalı?

0BeğenmedimŞikayet

azeist ()

Yükseliş veya düşüş trendinin devam edip etmediğini teknik analize göre mi belirliyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

AB ya da ABD ile kavga edersek olur. O kadar paramız yok, bence artık anlaşırız onlarla.

zelimir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Tarzlar farklı oluyor. Ben ortalama 3-6 ay vadeyle giriyorum. Bazen trend devam ettiği için 1 yıl kaldığım da olur.
Sabah alıp akşam satan arkadaşlar da var. Bana göre değil.

azeist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

azeist ()

Çelik bey merhabalar, ilk kez borsaya para yatırdım deneme maksatlı ve epeydir etrafımda da duyduğum eregl hissesi satın aldım. Oldukça hareketli bi döngü var borsada. Sürekli alım- satım yerine uzun süreli (mesela 3 ay) beklemek mi lazım borsada? İniş çıkışlara çok takılmamalı mıyım? Cevap verme nezaketini gösterirseniz çok sevinirim.

0BeğenmedimŞikayet

zelimir ()

Peki hocam, dolar bazında endeksin tekrar 220 dolara veya daha Altın a gelme olasılığı var mı sizce?

0BeğenmedimŞikayet

Kızılcahamam006 ()

Sizinle birlikte bende eregli aldim çıkış hangi seviyelerde yapalim

0BeğenmedimŞikayet

Eva16 ()

@celik2119 paylaştığ8nız teşekkür ederim çelik hocam

0BeğenmedimŞikayet

Adalet_1453 ()

Çelik hocam dövizden mi geçiş yaptınız bol kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Ares_ ()

Bimas degerlendirirmisiniz birde

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Teşekkürler hocam.

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bu sabah grafik paylaşmıştım. Eregl ve sarky aldım.

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Hocam önceden aldiklarinizi paylasiyordunuz, yine paylaşırsanız seviniriz.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet, scmden önce almaya başlamıştım. Kademeli olarak dolar ları biste geçiyorum.

zelimir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

zelimir ()

Hocam siz bist e girdin mi?

0BeğenmedimŞikayet

AsyAda ()

Günaydın teşekkürler hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum