Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 14:41:07
EUR 34.7748 14:41:07
USD 32.4684 14:41:07
ALTIN ONS $2337.9850 14:41:07

Grafiği gönderen: Varabey

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

altın 1952 dolar 24.36 açıklamasını yapmış varabey . Az öz yazıyor herkesin bir tarzı var diyelim :) anlamadığımızı anladı ki açıkladı . Şimdi ben yarın almayı düşünüyordum ama genel ustaların çoğundan 24 lü rakamlar görüyorum . Alım için yine beklemek lazım sanırım . Ytd ytd

medalist46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

parite ile ilgiliymiş ruble alan satana hayırlı olsun diyelim.

medalist46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Emeğinize sağlık hocam.

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sn defnemila usd ruble parite si anlamı 102 den alınan ruble usd ile 87.13 de 1 hafta sonra takas edilecek ytd

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Hocam Açılımı nedir ? Ben anlamadım

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

102 den alınan 87.13 de 1 hafta sonra ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Üst limit ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

5a1 97 sonra 70 ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

4c 5a1 5c son ytd

Tunahan_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tunahan_06 ()

Kuzey yönlü diye düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sadece usd için söyleyebileceğim 5a1 de olduğudur ytd

0BeğenmedimŞikayet

Tunahan_06 ()

usd TL grafiğin varsa inceleme şansım olurmu

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

usd TL nin 5a1 ve 5a2 oluşumu tamamlanmadan tl bazlı graf oluşumu yok brent ve usd TL faktörü var ytd

0BeğenmedimŞikayet

Tunahan_06 ()

TL bazlı çalışman varmi

0BeğenmedimŞikayet

Tunahan_06 ()

Eline sağlık dostum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum