Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0695 09:33:44
EUR 34.7375 09:33:44
USD 32.4589 09:33:44
ALTIN ONS $2320.5550 09:33:44

Grafiği gönderen: ASRN

en basit haliyle iki ema kullanarak ve pivot ticaret sistemi ile trend takibi yaparak nerede mallanıp nerede nakite geçeceğimizin örneği uluse de 130.1 neredeyse bütün büyükler fonlar orta olçekli ve profesyoneller burayı izliyoır "130.1" "ULUSE" ve tabiiki de büyüklerin izinden giden karşılarından olmayan bizler küçük birikimciler

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

"uluse" artık sanıyorum ne olduğunu hepimiz biliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

E1985 ()

Teşekkürler hocam

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

130.1 yığılma devam ediyor "ULUSE"

1BeğenmedimŞikayet

R_R_Denktaş ()

Peki hocam beklemedeyiz. Tesekkur ediyorum. Allah razi olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Benim_dünyam ()

Sağ olun var olun biriniz bin olsun tabiki fikirlerinizden yararlanan çok kişi varız iyi ki varsınız

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

bulutun üzerine çıktığında yapacaz acele etmeyelim

R_R_Denktaş için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

as73 ()

@ASRN emeğinize sağlık bilgileniyorum teşekkür ederim hocam

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

ali perşembeden kaynak pınarı orası teknik analizmi dedin hadi canım sende

Dinozoff için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

gayet net anlattığımı düşünüyorum

toriçelli için cevaplandı (yorumu göster)

8BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

hocam g. appel şöyle diyor; “Fikirlerinizi dünyaya açmak, etrafınızda biraz olsun iz bırakmak iyi hissettiriyor. Fikirleri başkalarıyla paylaşmaktan hiçbir zaman bir şey kaybetmedim. İnsanlar fikrimi faydalı buluyorsa, bu beni iyi hissettiriyor.”

Benim_dünyam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

şöyle derler; öğrenmeye açık değilseniz, sabırsıızsanız, merak etmiyorsanız en önemliside "disiplinsizseniz" hemen kazanma arzunuz ağır basıyorsa trade etmek size göre değildir yol yakınken vazgeçin

Dostomodi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

koma direncinde bulutların üstüne çıkmaya çalışıyor 3. denemesi 1.45 de direnç

E1985 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

R_R_Denktaş ()

Hocam günaydin. KONKA da 3. Kademe 36.160 uzeri kapanis gelirse bir sonraki hedef ne olur? Stopu nereye koymaliyiz?
Tesekkur ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Dinozoff ()

Günaydın hocam sıfır grafik bilen birisi ilk nerden başlamalı oglenmeye . belirli bir sırası varmı egitimin

0BeğenmedimŞikayet

toriçelli ()

sayın hocam günaydın ULUSE hakkında alım için pozitif durumdamıdır

1BeğenmedimŞikayet

Stone_ ()

Emeğinize sağlık hocam, Allah razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Benim_dünyam ()

Günaydın çok emek veriyorsunuz Allah razı olsun hakkınızı helal edin

0BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Sayın hocam , müsait olduğunuzda gwind grafiginizi paylaşmanız mümkün müdür? geriye dönük bir aylık mesajlara kadar okudum baktım gözümden kaçmış olabilir mi bilmiyorum ama tekrar paylaşım yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Dostomodi ()

Şu sisteme geçmeden evvel yapılan her alım ve satım şans hocam. Bu sistemi uygulayınca herşey disiplinli ilerliyor. Allah razı olsun emekleriniz için.

0BeğenmedimŞikayet

E1985 ()

Asrn hocam selamlar. Katmercilere bakabilir misiniz zahmet olmazsa?

4BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

okumuyor
öğrenmiyor
çabalamıyoruz

bekliyoruz
üşeniyoruz
hazıra konuyoruz

bu bilgileri onlarca kez paylaştım, yıllardır aynı kişler aynı soruları defalarca soruyorlar keşke biraz gayret etseler

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

emaların üstünde 2 mum alacağımız riski fazlasıyla azaltmıştır %100 garantisi yoktur koma üzerinde de aynısı geçerlidir ama başarı oranları %60-70 üzerindedir

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

bir kaç zamandır rol değişiminden bahsediyorum destekler dirence dirençler desteğe işte burayı anlamaya çalışın

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Bir çok hisseye baktım bugün bu şekilde hatta şunu soracaktım size kesişim gelmiş ama halen bulutun Altın da beklenmelimidir.

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Haftalıkta fisher bakıyorum yeni yukarı kırdı günlükte buluta girmek üzere kırdığında 130 yeniden mallanmak doğru olan sanırım değilmi hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum