Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0672 12:19:06
EUR 34.8027 12:19:06
USD 32.5892 12:19:06
ALTIN ONS $2382.8500 12:19:06

Konu: Dxy - Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Bay_Bayburtlu ()

Mevcut para politikamız da TL değer kaybetmeye devam eder..
Bizlerin Satın alma gücü dip yapar...

Bugün abd enflasyonu %5
Fed faiz artırıp enflasyonu %2 seviyesine düşürüp halkın Satın alma gücünü korumaya çalışıyor..

Bizim enflasyonumuz %85
Ve faiz indirmeye devam ediyoruz..

Enflasyon ile faiz arasındaki Makas ne kadar çogalırsa
Bizim Satın alma gücümüz o kadar azalır.

Bywelii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bywelii_ ()

Herşey iyi hoş keşke bizde şu tl müze değer kazandırsak insanlar rahat bi nefes alsa aşım gücümüz yükselse

Bay_Bayburtlu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bay_Bayburtlu ()

Onslar powell ın umurunda değil
Sorunu onslar olsaydı
Onslar beni rahatsız ediyor demesi yeterli olurdu ..

Onların sorunu enflasyon ve işsizlik..

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ben kendi adıma ons gümüşteyim. Bence resesyon bertaraf edilmesi ile sanayi verilerinin düzelmesi en çok ons gümüşe yarayabilir. dxy düşüşünde belkide en çok nemalanan olabilir. Ondan dolayı kendi adıma ons gümüş aldım. Tabi ons gümüş daha riskli bir metal . Yatırım tavsiyesi değildlr diyelim:

0BeğenmedimŞikayet

Bywelii_ ()

Girmediğini düşündüğümüzde sizce çünkü paranın ticarete gitmesini istiyorlar Altın da kalmasını istemiyorlar diye düşünüyorum

Bay_Bayburtlu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bay_Bayburtlu ()

Abd resesyona girerse
Onsların yönü birbirinden ayrışır..
Altın ons yükselir.
Sanayide kullanılan gümüş bakır gibi metaller satış yer..

0BeğenmedimŞikayet

Bywelii_ ()

Abd nin resesyona girmemesi onsa negatif etki yapmazmı sizce çünkü herşeyi satın aldı diye düşünüyorum piyasa faiz artırımı sabit kalması gibi uygulamaları

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Elbette sadece fikir alış verişi.

0BeğenmedimŞikayet

Bywelii_ ()

Sadece merak ettim ben pek anlamam grafik işim ehli sizlersiniz diyebilirim piyasa kimsenin bilebileceği bir şey değil tahmin ve yorumdan ibaret yine de teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

İlk bakışta o görünüyor gibi ama benim düşüncem alçalan üçgenin süt sınırında olduğumuz. Teknik göstergeler bir hayli şişmiş.

Önümüzdeki süreçte borç tavanı çözülecek gibi bu zaten olursa dxy gevşer bir miktar ama 14-15 haziranda fed ve ecb faiz kararları var, henüz hamlelerini tamamlamamış olan ecb olabilir. Bu da dxy hesabında % 57 etki gücüne sahip euro / dolar için artış ve dxy için düşüşün devamına neden olabilir. Aklımdan geçen bu şekilde. Yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

Bywelii_ ()

W formasyonu olma olasılığı sizce nedir oda olabilirim ikili dip

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Rica ederim size de iyi akşamlar.

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Çok teşekkür ederim hocam açıklama için, şimdi anladım. Mutlu akşamlar diliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Dxy piyasaya yön veren ana etken oyun kurucudur. Gramdan ziyade ons bazlı metaller ile ters etki eder. Yani dxy nin düşmesi genelde onslar için olumlu , dxy nin yükselmesi ise genelde onslar için olumsuz sayılır.

Beyzax için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyzax ()

Hocam bu grafik gram için mi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum