Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0702 23:29:33
EUR 34.7756 23:29:33
USD 32.4731 23:29:33
ALTIN ONS $2338.3100 23:29:33

Grafiği gönderen: xxbirzamanlarxx

salladım gitti..)

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

___Hakan__ ()

Sizin bahsettiğinizde her ne olursa olsun döviz yada değerli metal için bana gelmeyin diyen bankalar. Banka her sattığı döviz, Altın yada gümüş için faizi çok düşük tahvil almak zorunda birakiliyorlar. Bundan korunmak isteyen bankalarda mesela gümüş/TL piyasada 15 TL iken ben 25 TL den satarım diyor. Müşteriye satmak demeden almasına engel oluyor :))

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

üstadım onunla alakalı bir durum olsaydı. türkiye finanas 23 e gümüş satıyor. kuveyt 17 ye. vakıf 1 lira yaklaşık makas. yani her birinde farklı farklıda olmazdı.. ( çok uçuk farklar)

___Hakan__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

aynen.. @mustafate emlak katılım yok malesef.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

___Hakan__ ()

Makas aralıkları bankaların kendi insiyatifinde değil. Gelen talimatlar üzerine TL dövize yada değerli metallerde gitmesin diye alınan bir önlem. Eğer kendi ellerinde olsa rekabet için makas aralığını düşürebildikleri kadar düşürürlerdi. Bir iki banka değil tamamı aynı % 10 makas uyguluyorlar. Haa döviz yada degerli metallerde talebi azaltabildiler mi derseniz her geçen gün artıyor görünüyor. Banka olmazsa makası çok daha düşük olan fizikiye yönelim arttı. Yoksa bankalar müşterilerinin tepki gösterip sistemden çıkacaklarını bile bile bu kadar acmazlar makas aralığını.

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Sanırım yanlış düşündün keşke dediğin gibi olsaydı acayip kârlı olurdum. Üstten satıp alttan alma imkanım olurdu :))

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

bankaların makas olayını 25 dolar civarında düzeltemeye başlayacaklarını düşünmüştüm.. makas açma olayını eğerki gümüş ralli yapma ihtimali varsa bir daha 23 doların altını n gelmeyeceğini düşünüyorum.. o yüzden gümüşü ucuza satıp pahalıya almak istemeyecekelrdir o yüzden açmışlardır diye düşündüm.. belkide yanlış düşündüm..)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Malum bankadan bende çıktım :) Elimdeki gümüşte ons bazlı zararda çoğunluğu satmıştım elimde dolar var almak istesem alamıyorum napıcaz biz gerçekten rezillik :))

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

hayır satmadım. rezil olmaya devam ediyoruz.. ) satsaydım alamayacaktım. sizin bankalarda hesabım yok. artı ons altında 1940 altını beklemiyordum..

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Gümüşleri satmışmıydın yazdıysanda görmedim?

1BeğenmedimŞikayet

mustafate ()

Teşekkürler. ALLAH razı olsun. Rabbim nasip ederse unutmam tabi ki. Sizde bizler için dua edin.

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

hayırlı yolculuklar dilerim.. ALLAH hayırlı mübarek eylesin. unutmazsanız canı gönülden bir dua beklerim , çok ihtiyacım var..)

mustafate için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mustafate ()

Evet üstad. Nasip olur ise 8 Haziranda yolcuyuz.

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Teşekkür ederim yorum düşmemiş görmedim 2000 ler görülürse sonrasında aşağı gidecek diyorlar, o zaman izleyelim bakalım.

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

geçen gün sani ve arzcll i etiketleyerek yazmıştım. ama yorum düşmemiş sanırım aksine sayfamdada yok.. o gün sayfada 30 dk bir kesinti olmuş.. o anamı denk geldi bilemiyorum. yorum hiç bir yerde yok.. ))1940 altını beklemiyorum. grafikte birazcıkta olsa formasyon bitmiş uygunluğu var, ama normalde öyle bir şey olmaz... yani 1940 altına düşmemesi gerekli.. düşerse 1900 de duracağını sanmam 1850.. rasyo önce bir miktar düşer sonra son kez yukselebilir.. sonrasında formasyon biter onslar da yeni bir tepe beklerim. @mustafate şükür iyyim siz nasılsınız. ? kutsal topraklara yolculuk var dimi. değişiklik yok..

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Emeğine sağlık ondan sonra ne olur 1900 ler mi var?

0BeğenmedimŞikayet

mustafate ()

Emeğine sağlık üstad. İyisindir inşaALLAH.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum