Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 04:22:01
EUR 34.9058 04:22:01
USD 32.5393 04:22:01
ALTIN ONS $2327.7650 04:22:01

Konu: Xauusd

Bu formasyon oluşuyor daha oluşmadan söyledim 1950 ile 1970-80 civarı git geller sonrası formasyon oluşacak ve kırılım olacak diye. 1-2 gündür yazıyorum ve oluşmaya başladığında grafiğini çizip atacam buraya inşallah demiştim işte fm bu. Düşen trend düşen kama benzeri fm. Genelde alta kırar. Takibe devam…

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

@ASRN üst yorum

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kardeşim seninki admine çıkışıyor yorumlar düşmüyor selam bile veremiyorum diyor bir taraftanda milleti şikayet ediyor s. yaset yapıyorlar diye. :)) görende kendi günlerce hiç yapmıyor sanacak. :) her gün s. yaset yapıyor gelmiş iki kelam yazanları şikayet ediyor ula ne güldüm ya. Hahahahah

Pasali3458 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Sağolasın kardeşim Allah razı olsun. Bu ara yoğun takipteyim. :) uzun zamandır beklediğim bir hat var destek hattı orayı takip ediyorum o arada oluşan formasyonları da takip ediyorum hayırlısı bakalım. 1.5 ayı geçti takipteyim bu hattı kardeşim.

Pasali3458 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pasali3458 ()

Emeğine sağlık @Kerim5461

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Üste bir hareket daha yapar mı bilmiyorum belki bir hareket daha olur 198x lere sonra ve ya buradan alta bir kırılım bekliyorum. Bu da trend destek hattına indirir grafiği. Yanıltmazsa eğer.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Çalışırsa hedef 1914-16 gibi ve ya yakın bir nokta.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Ters bayrak ta olabilir formasyon

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

@ASRN üstad bu grafikteki formasyonu bi inceleyebilir misin sana zahmet teknik olarak ne tarafa kırar bu formasyon? Ben alta kırar diye biliyorum yanlışım yoksa eğer. Şimdiden teşekkür ederim hayırlı akşamlar…

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum