Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0888 12:48:43
EUR 35.1422 12:48:43
USD 32.2533 12:48:43
ALTIN ONS $2385.8150 12:48:43

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Bir fiboya daha dokunup bana mısın demeyen gümüş. 22.8 artık kesin gibi. 22.28 usd belki?

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Cuma gunu yuksekıs olur tahmın edıyorum pazarlar yer degıstırıyor bılıyorsun:)

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Benim bir ümidim kalmadı 5 senedir takipteyim geçen seneye kadar hep kazandım al sat yaparak bu sene makaslardan sıkıntı var zaten konuşulan ralli yapacak zirve diyor her yerde hani nerde bu zirve birde ons yılı olacak mış şu anda gram TL 1 lira ons da 0.5 cente düşsün istiyorum umrumda değil gerçekten

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Görürüz diyemeyiz tabi kesin. Ancak ihtimaller içinde var. 19 usd lerden 26 usdye sert yükseldi bunun bir dönüşü olacaktı maalesef. Bekleyipte zarara sattığım son zamanlarda pek olmadı. Yine kâr ederiz. Tabi bu isler zaman kaybettirecek maalesef. Uzun vade için doğru bir yatırım olmadığını her seferinde ispatlıyor ne yazık ki.

Umutum34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Evet düşüşü çok sinir bozucu. 10 Mayıstan beridir düşüyor. 2 haftadır düşüyor ve hala yukarı tek sinyal vermedi. Bilemiyorum ama bekletecek biraz daha sonra çıkar da ciddi zaman kaybı olacak tabi. Gumusu yukarıda satıp bu tarz aralıksız dususlerde sadece seyirci olmak gerek. Satmayip yüklü alımla beklenecek bir yatirim değil. Kaybı fazla oluyor yoksa.

Umutum34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Birde 21 lerimi gorucez yani işimiz var desene yapsınlar bedava çoluk çocuk herkes alsın kimse gümüş süz kalmasın hale bak ya

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Bakalım henüz yüklü alımı nerden yapacağımız belli değil. Bekliyoruz düşüşün bitmesini dolar ve TL çoğunlukla. Esas alım kaçarsa ancak yazık olur zamanımıza. 22.5 ve aşağısı düşüşün daha da devam edeceginin habercisi olur. Orada 21.38 var biz 21.4 usdler diyelim oranın sağlam olduğunu düşünüyorum şimdilik. Oralara gelmeden 22.8 usdden de dönse tamamdır benim için. Her durumda gram artıyor ve beklemek için de zamanım var. Bitirsin düzeltme veya dip hareketini sonra yükselişini izleriz.

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umutum34 ()

Birak hocam böyle değersiz bir emtia yi takip edip grafik felan atmayı bırak 3 kuruşa düşsün yorma kendini ne hali varsa görsün

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

22.40 uzerı almam ben

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum