Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0979 03:30:02
EUR 37.6479 03:30:02
USD 34.2662 03:30:02
ALTIN ONS $2642.8700 03:30:02

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Hala yön belli değil. Alıcılar hala bekliyor. Neyi bekliyor bilemiyorum :) Normalde bu gümüşün alıcıların iştahını cezbettiği an sağlam yükseliş gelmeliydi. Ancak hala oyalanıyor. Haftalıkta bakarsak ema21 değerine bakabiliriz. Bir önceki dip olan 23.31 usd ye de bakacağız.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Evet var. %10 veya biraz daha fazla oranda olmak üzere birkaç kg var. Malum bankadan alınma. Arada da al sat yapıyorum. Fakat geçen haftadan beridir belki bir iki işlem yaptım sadece. Eldeki %10 gumusu bekletiyorum. Üzerine ne zaman ekleme yaparım diye ekranı takip ediyorum.

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Mb talimat vermiş müşterilerini tl geçirmeleri yönünde kafamda soru işaretleri

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

İlk defa karşılaştığımız durumlarla karşılaşıyoruz he geçen gün bir yenisi ekleniyor

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Olur mu öyle bişey ilk defa duydum

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Acaba rızamız dışında tl ye geçiş yapabilirlermi teredtüddeyim

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Bende yarı usd yarı gümüşte bekliyorum şu pazar bir geçseydi piyasa ya bir yön çizseydi bekliyoruz iyice kilit duruma düşürdüler

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Bizde gümüşte bekleriz bu parite yle dolar a geçilmez 76 larda olması gerekiyordu dursun bakalım.

0BeğenmedimŞikayet

Şahin__eymen ()

İnşallah hocam

0BeğenmedimŞikayet

Şahin__eymen ()

Yani hocam ozaman karışmasam daha iyi teşekür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Abla aldıkları talimatları uyguluyorlar tl geçmek için baskı artıyor iyice kilitlediler milleti

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Tl ye geçilmesi için kampanya yapıyorlar güya bu işin sonu hayırlı olsun inşallah ama

Şahin__eymen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Kuveyt iki yönlüde parite yi kötüleştirdi dolar a geçmek içinde çok düşük rakam onuda bozmuşlar.

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

Gümüş varmı sizde hocam?

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahin__eymen ()

parite düşükmü şuan gümüşten dolar amı dolardan gümüşemi geçmek hangisi iyi hocam parite alsatını bilmiyorum. Hangisi karlı şuan.

Kingold için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Haklısın emin olamıyoruz düzeltmelere de doymuyor ki olmazsa bi kademe üstten gireriz yapçak bişiy yok

0BeğenmedimŞikayet

Kingold ()

Yav bu kuveyt ne cirkef cikti ya parite yi dusurmusler 4 5 gundur 23.30 dan aliyo

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Yataylık iyidir makas uygunsa 40-50 cent arası hareketler de kazandırır. Ancak şöyle sıkıntılı bir durum var yatayı bir anda kırıp düşer aldığınla kalırsın ya da satarsın yatayı yukarı kırar. Niye sattım dersin. 15.2 TL üzerinde ilk etapta olumlu. Düşmeseydi gümüşte 17 TL hedefi vardı. O hedef hala devam ediyor. Hem ons hem dolar ayağıyla illa gidecek. Fakat düzeltme ve dip hareketi bitse de ilave yapsak diyoruz. Onu kaçırmayız umarım.

glbalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahin__eymen ()

Hocam kuvyt şuan 15.46 dan alıyor.

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Aslında yataylık ta kazanç anlamında kaybettiriyor ben ce bu gümüş ne zaman ki 15,40 üzerinde tutunacak en azından bir kaç gün o zaman yataylığı kırar belki bilemiyorum. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Geçen hafta 10y iyi yükseliş gösterdi. 8 haftadır yatayda idi nerdeyse. 3.65 üzeri pozitif olsa da sınırda yani. 8 haftadır yataydayken arada onslar iyi düştü de iyi yükseldi de. Etkiliyor olsa da direkt düşürüp yükseltmiyor onsları.

1BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

glbalkriz ()

Abd 10 yıllık faizleri 3,60 üzerinde faize kaçışlar var yurtiçi piyasaları da yükselişte

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum