Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0728 14:48:49
EUR 34.7619 14:48:49
USD 32.3791 14:48:49
ALTIN ONS $2338.5050 14:48:49

Grafiği gönderen: zedge07

⭐⭐zedge07 ()
Gram Altın

Zıplama tahtasına geldik.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Deve önemli diyosun. Hahaha

zedge07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

zedge07 ()

Deveyi gütmek gerek :)

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Tamam kardeşim bende seni anladım sabırlı ol yapacak bir şey yok işine bak zart zurt edenleri de görme artık ne diyim sana diyorsun. :) yani çalılığı dolaş diyorsun. :) hayırlı geceler kardeşim eyvallah.

0BeğenmedimŞikayet

zedge07 ()

Anladım hocam seni. Yapacağın şey belli sen çizeceksin yorumlayacaksın. Gerisi faydalanmak isteyenlere kalmış. Çok takılma :)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Anlaşamadık kardeş o sorun değil yazınlanlara göre işlem falan o ayrı bir mesele sıkıntı şu ki grafik teknik işleri boş iş olarak görülüyor ve biz bunları açıklamaya çalışırken sorun çıkıyor ve başka gerekçelerden dolayı bazı yorumları yaptığımız gibi saçma gerekçeler ile asıl mesele olan grafiğe karşı olan boş iş düşüncelerinin tezahürü ortaya çıkıyor. Sorun bu. Şimdi bu durumda biz çizdiğimiz grafiğin yorumlama kısımlarına girmeyecek miyiz bu bakış yüzünden? Karşıt bir durum oluşuyor devamında ise sorun oluyor bende diyorum ki bunu nasıl aşacağız? İnanmayan görmese geçse hani biz onlara bir şey demiyoruz ya onlarda saçma hikaye demese istemiyorsa bakmasa da sorun olmasa olmaz mı? Böylesi daha mantıklı değil mi de gereksiz polemik oluşturulmakta? Bunları yazınca da sorun oluyor yani sorun sorun doğuruyor sonrası grafik çizecek kafa dahi kalmıyor bildiğin kısır döngü.

0BeğenmedimŞikayet

zedge07 ()

Burada yazılanlara göre işlem açan zaten baştan kayıp etmiştir. Yazmaktan klavye otomatik olarak yazıyor. '' Burada yapılan yorum ve paylaşımlardan sadece bilgi amaçlı faydalanın. Son kararı her zaman kendi stratejinize göre verin ''.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bak bi yorum kopyala yapıştır yaptım az evvel buraya bir bak nelerle uğraşıyorum burda. TL kaldık diye düşecek demişim de dolar 24 olsun görecekmişim de şimdi beyefendinin moral bozuk tabi gel sataş. Her şeyi kendileri diyor sonra suçlu kim biz. Gelde ayar ları bozmadan dur oluyor mu sen olsan ne yaparsın?

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Eskiden yazışmışlığımız var seninle. Doğru diyorsun lakin boş muhabbet işleri ve durduk yere bizle grafik ile anlamsız yere sataşma işleri benim ayar ları bozuyor kardeşim. Belliki sabırlısın ben sabredemiyorum saçma işlere sorun bu.

0BeğenmedimŞikayet

zedge07 ()

Iş güç takip edemiyorum fazla. Uygun olduğum zamanlar gelirim. Seviyorm bu platformda olmayı. Faydalı oluyorsak ne mutlu bize. Gücümüzün yettiği kadar birikim yapmayı hepimiz istiyoruz. Yeni arkadaşlar içim öğretici olan bir yer. İlk kural kayıp etmemektir. Kayıp etmemeyi öğretmek gerek. Birde kolay para yok arkadaşlar. Hızlı kazanılan hızlı gider. Temkinli olmak gerek.

0BeğenmedimŞikayet

zedge07 ()

Soru illaki sorulacak. Faydalı cevap vermek hepimizin görevi. Bilgi paylaşırsak faydalı olur. Kötü niyetli yorumlarıda yönetime bırakmak gerek.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Seni biliyorum uzun zamandır buradasın eskisin ama bayadır görmedim 1 ayı geçti geleli gümüş tarafındaydım seni pek göremedim bu ara? Belki de gözden kaçırdım bilmiyorum. Ama daha eskiden biliyorum seni ben ilk burada takılıyordum 2021 Kasım'dan beri buradayım

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Burada grafik atıp derhal uzaklaşacaksın yoksa işin yaş. :) kimisi soru soruyor ama bir çoğu da sırf takoz koyuyor insanda siteye dahi girecek heves bırakmıyor bırak grafik atmayı.

1BeğenmedimŞikayet

zedge07 ()

Sen çiz kardeş bilgiyi alan alır. Almayan kendisi bilir. :)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Faydalı olacak ta sabır kalırsa grafik çizmeye olacak. :)

0BeğenmedimŞikayet

zedge07 ()

İllaki birilerine faydalı olacaktır. 7 yılda neler gördüm burada.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bakma diyor adamlar işte onu demek istiyorum. Hikaye diyor bırakın bu işleri diyor bunlara laf anlatmaya çalışıyoruz burada. Tükkanı kapat git diyor açıkçası. :)

0BeğenmedimŞikayet

zedge07 ()

Teknik aynı bakışa sahip kişi ne kadar çok ve eli güçlü ise o kadar çalışır. Uzun vade teknik kolay kolay şaşmaz. Şahsen nadiren günlük grafik çalışırım. Genelde Haftalık veya Aylık bakarım.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Sana sorayım, sen teknik olmadan grafik olmadan takip edebiliyor musun gidişatı? Grafik hikaye bırakın bu işleri diyorlar ne dersin?

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Emeğine sağlık o alt kanal trend destek hattı olarak uzun zamandır takibimde. Alım için orayı bekliyorum gelir diye düşünüyorum ama bakalım. 2067 yaptı orada dahi burası için yazdım ettim orada tabi buraya kadar sarkar diye kimse düşünmedi şimdi şok oluyorlar aslında teknik haber verdi ama hikaye diyorlar grafiğe!

1BeğenmedimŞikayet

zedge07 ()

Yazan çizen olsun yeterki. Çşzöel iyidir.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

1 aydır orayı yazıp çiziyorum kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum