Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0715 12:43:14
EUR 34.7198 12:43:14
USD 32.3790 12:43:14
ALTIN ONS $2301.1750 12:43:14

Konu: Xauusd

Haftalık ve günlük grafiğe indikatörler ile bir daha bakalım. Uzun zamandır negatif uyumsuzluklar var diyorum bu tabloya göre ons zirveyi zorlayıp geçmesi zor gibi diyorum neyi neden dediğimi de sürekli yazıyorum görsel olarak ta gösteriyorum bu tablo bana göre aşırı çıkışlar için olumsuz geliyor ama neyse zamanı gelince yine hatırlatırız bunu. Şuraya bi tarih atalım. Bugün 12.05.2023 Cuma saat: 18:33

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

2020-25 kapatır mı sence bu duruma göre? Senin beklenti bana göre gelmez kapanış olarak ama yinede kapanışa bir bakalım.

yıley için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Neyse kardeşim az işim var sonra yazarım tamam

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kapanışı 2020 zor yapar diye düşünüyorum ama bakalım. Benim destek hattını takip ettin mi? Şu an destek hattı Altın a attı yine

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Çalışma stilim farklı diyorsun :) valla kardeşim grafikte atsan daha iyi olur ama neyse

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Sen 2025 üstü kalırsa aşar gider diyorsun yani. Bence de trend hattına inmeden buralardan aşıp gitmez direnç hattını yani zirveyi 2075 i direkt buradan doğru geçemez.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kardeşim yanılmak ta var bu işlerde ancak bizler tecrübemiz yettiği kadarıyla teknik olarak inceleyip analiz edip yorumluyoruz yoksa kesin olarak ne olacağını inan kimse bilmez bilemez. Teknik olarak yorumlama başarımız ise yaptığımız yorumların çizdiğimiz grafiklerin genelinin tutma oranına göre belli olur diye düşünüyorum. Benim şahsen gördüklerim bunlar belki başkası ya da başkaları farklı görebilir saygı duyarım. Sende benim gibi düşünüyorsun ama düşünmesen dahi sorun yok kardeşim sonuçta tahminden ibaret hepsi. Saygılar…

Bali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Sen ne bekliyorsun çıkış mı düşüş mü? Düşüş ise nereye kadar, çıkış ise nereye kadar ?
Sanırım düşüş ama yinede sorayım dedim.

0BeğenmedimŞikayet

Bali ()

Tamamen haklısınız. Kanaatlerinizi destekliyorum. Ben de aynı şeklilde düşünüyorum. İzleyeceğiz.

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Orada farklı bir durum var evet bende takip ediyorum lakin takip etmem demek kırılmaz anlamında değil tabi. Genel büyük resim demin attığım grafiktir arada gidişatı da takip ediyoruz işte. Veri gelsin uçacaz dediler dün ne oldu uçmadı faiz açıklansın uçacaz dediler ne oldu uçmadı uçamıyor çünkü nedenleri var teknik olarak. İndikatörler zirvede ya da yakın yerlerde zirveye çıkacağını bende dedim 1 ay evvel çıktı da ama ne oldu zirveyi geçmesi zor olur kolay kolay izin vermezler buna dedim zirveye çıkacak dediğim zamanlar. Çıkması sorun değil mesele orayı geçmesi ben bunu zor görüyorum bunu demek istedim.

Bali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bali ()

negatif uyumsuzluğa rağmen 1980 Altın da kalıcı olmadan da düşmesini kimse beklemiyor.

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Valla 2010 al 2030 al 2060 al fark etmez :) son zirve yeri 2075 e çıkar orayı geçemez diyeli 1 ayı geçti 2067 ye kadar geldi heyecan dorukta idi ama sonuç? O zirve geçilir üzerine yerleşirse elbette çok iyi olacak ama sürekli diyorum uyumsuzluk var indikatörler tepede bir tek aylık grafik olumlu geliyor bana üst grafiklerden ama değerlinde bu hava varken onunda bir işe yarayacağını sanmıyorum şahsen. Neyse sen al notunu bende aldım zaman ne gösterir bakarız.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum