Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0703 23:13:46
EUR 34.7874 23:13:46
USD 32.4795 23:13:46
ALTIN ONS $2339.5050 23:13:46

Konu: astor.. soru sormak için.. bir price action denemesi

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Al sat demem bilirsin ; ) hustada tarif gerekmez bereketli olsun alış satislarinz

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

isbir az bile demişsin, çok al, bir sürü al falan demedin @ntmen_× teessüf ediyorum :((

öyle de denmez insana tabii, ters giderse şimdi ne kadar iyi olduysa o kadar kötü olurdu.. evet.. tamam, teessüf iptal, sadece teşekkür :)

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fathhshn ()

Şu aralar ne alsan bedava yeter ki sabret :))

Beyefendi42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Beyefendi42 ()

Üstadım merhaba
Tmsn uzun zamandır düşüşte %50den fazla geçen döneme göre bilançosu iyi değil dün açıklandı bir Tmsn yorumu rica edebilir miyim. ) teşekkürler

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

destekler 39.62-38.74 bölgesi, 35.70 - 30.26 - (25.46-24.48) bölgesi şeklinde
dirençler 46.90 - (50.65-51.25) bölgesi, (54.25-52.35) bölgesi, 58.90

0BeğenmedimŞikayet

Hatalı ()

Yürek dayanmaz. Teşekkür ederim. Emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Endeks inerse gesan 43 ve 41 den donmezse , aşağısısi 28 e bile inebilir bölünmüş ve primli gibi dikkat edin
Eylül 2022 de roket yapmış fena artmış bir hisse gesan bölunduğu için rakamlar değişmiş bibsey demek zor

Hatalı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hatalı ()

Hocam bir de gesan ne eder deyi verseniz. Ciddi düştü

0BeğenmedimŞikayet

$ROMEO$ ()

astor 40lardan tepkı verırde ben almam onu. ısbır uygundur ekmek yersın.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Astor u burada demedin, kim bilir kaç yerde kaç şey diyorsun, hepsi birbirine karışıyor olabilir :D

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Astor 40 aşağısı 37 , 34 ve 29 riski ile 46 ve 49 geçmezse bekletebikir demiştim sanki demediysem diyeyim 67 den inmiş biraz oyalar artar
Isbir biliyorsun dedik
Mavi de 104 ve 98 aşağısı meyillenmezse 110 , 120 ve 134 146 ve 170 e çıkabilir
Ytd. eğitim çalışması ; ))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

astor'u mu? ona dikkat etmek lazım, sanki daha düşebilir..43,18 4h de güçlü direnç, düşeni kırması için de 47 lazım bence..

isbir bak istersen, bugün tavan yaptı, ben azıcık almıştım - yapar tabii :( mavi.. ? onun kapanışına ne diyorsun @ntmen_× 104 müydü 105 mi; onun altına inmedi şimdilik.. az almıştım, yazdımdı..

endeks aşağı giderse bunlar yalan olabilir tabii, çoğu kağıdı çekiştirir.. terbiyesiz :((

$ROMEO$ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

$ROMEO$ ()

lıkelerı acmıssın lıke verdım:)

0BeğenmedimŞikayet

$ROMEO$ ()

emegıne saglıkda sımdı alıyoz mu satıyoz mu hocam turkcesı ne :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

teşekkür ederim, sana da :)

Benim_dünyam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Benim_dünyam ()

Emeğinize sağlık iyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

üst yorum @calculator sadece mor kutulara bakar mısınız? mantıklı, doğru falan olan bir şey var mı? bi damlacık bile yok mu? :'(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum