Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0687 21:36:12
EUR 34.7539 21:36:12
USD 32.4956 21:36:12
ALTIN ONS $2311.5250 21:36:12

Konu: Xauusd

Doğru bir karşılaştırma yaptıysam eğer böyle olacaktır diye düşünüyorum.

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Eyvallah hayırlı akşamlar…

cash için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cash ()

Evet demiştiniz bende gördüm

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Ben dün grafiğe baktım veri daha açıklanmış değildi saat 2 de çizdim attım buraya ve düşüş gösteriyor teknik olarak dedim ya buradan ya da bir tepe daha yapar sonra geri sarkar diye düşünüyorum dedim hatta bir arkadaş sordu nere çıkar peki diye 2044-50 arası dedim veri açıklandı 2048 e değdi sonra tahmin ettiğim gibi geri sarktı. Yani dediğim gibi ben teknik kısmına baktım temel ile analiz etmiyorum çünkü çok bir bilgim yok analiz etmek için. Daha iyi bilenler var burada onlara bi sor belki temel olarak ta olumsuz bir durum vardır bilemem.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Abd de açıklamalar olmuş resesyonla alakalı sanırım başkan konuşmuş galiba bununda bir etkisi var mıdır bilmiyorum. Dediğim gibi takip eden arkadaşlara sor sen tamam

0BeğenmedimŞikayet

cash ()

ABD enflasyon verisi normal geldi
Çok az düşük
Yani bu sebepten mi? Ons düştü

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kardeşim veri ve bazı durumları değerlendirme konusunda daha evvelde yazdım çok defa pek iyi değilim ben genelde teknik olarak izlerim grafikleri ve olası noktaları yazarım gördüğüm kadarıyla gerisini inan bilmiyorum. Bu konuda temel nedenlerini daha iyi takip eden arkadaşlara sormak lazım bilmediğim bir konu hakkında bir şey demek doğru olmaz işi daha iyi bilenler varken.

0BeğenmedimŞikayet

cash ()

Neden ons a baskı arttı onu anlayamadım güzel kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Daha öncede yazdım kardeşim şahsen bu ortamda bu makaslar ile ben alım yapmam yapmayacağım. 14 Mayıs bi geçsin sonrasına bakacağım nasıl bir durum ortaya çıkacak ona göre birde ons taki duruma göre ancak alım yaparım. Bu arada hocam demeyin ya sevmiyorum hoca kelimesini. Kardeşim deyin yeter.

Yuma için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

2009-11 arası beklentim vardı kırılım sonrası muhtemel olarak oralar gelebilir sonrasına orada bakarız demiştim dün ve 2011 e temas etti şu an destek hattı üzerinde desteği zorluyor kaç saattir kıramadı alta ama baskı arttı bakalım ne yapacak? Benim düşüncem kıracağı yönünde bu gün de yazdım ama karar noktası olduğu için belli olmaz. Neyse hedef geldi buradan sonraki hamleyi takip ediyoruz bakalım. Sağolasın bu arada.

1BeğenmedimŞikayet

cash ()

Elimize sağlık ustad

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

@ceyl üst yoruma bir bak devamındaki yorum ve grafiklerime bir bak

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Takip edecem kardeşim destek sağlam olursa tekrar atar yukarıya yoksa hattı zorlar alta atar o zamanda retest etme olayını takip ederim. Ara ara yazarım inşallah.

Kimimben06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Çok defa attım kardeşim üstelik yükseliş beklendiği anlarda attım ya buradan ya da yukarıya bir atak daha yapıp oradan sarkma olması gerek dedim ve 2044-50 arasına bir atak olabilir dedim soran bir arkadaşa dün ve 2048 yaptı döndü sonra bu gün de ufak hareketler yaptı anlık iğneleme olarak ancak sonucu değiştirmedi alt hedef geldi

Kimimben06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Üst grafiği inceleyin bakın ne demişim dün. Bazıları bizi rüzgara göre yorum yapmakla suçluyordu kopya grafiklerle iş yapıyor hava atıyor diyordu dün de dedim grafikler bana aittir ve anlık olarak defalarca attım dünden beri.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Takiptemisiniz?

Greenblue35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Buradaki grafiğin direnç hattını test etti 2048 tekrar geri döndü şimdi destek hattını takip ediyorum. Formasyon içi.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Takip ettiniz mi hareketliliği? 2044-50 arası diye cevap vermiştim sorunuza 2048 den döndü

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bu grafikteki destek hattını şuan test ediyor

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bir tepe daha yapacaksa eğer formasyon içi direnç hattı 2044-50 arası olabilir. Şekildeki fm kanalı bu şekilde dışına çıkacak olursa fm iptal olur fm direncine göre yazdım bu seviyeyi tamam. Her zaman çalışacak diye bir kural yoktur ancak doğru takip ise çalışması durumunda geri sarkması beklenir fm hedefi kadar. Şuan aşırı bir sarkma olmaz ama bir alt destekleri yoklar çalışırsa eğer. Muhtemelen veri sonrası hareketlenme olacaktır. Takibe devam…

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Örnekteki formasyonun yaptığı hareketi yapacaktır diye düşünüyorum. Yani ya buradan ya da bir tepe daha yapıp oradan dönüp destek hattını alta kıracağını ve formasyon hedefi kadar bir sarkma yapacağını düşünüyorum. Bu formasyon yükseliş formasyonu değil düşüş formasyonudur. Tabi doğru karşılaştırma yapmış isek.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum