Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0718 16:15:32
EUR 34.7930 16:15:32
USD 32.4393 16:15:32
ALTIN ONS $2347.1350 16:15:32

Grafiği gönderen: celik2119

Tobo gelişiyor sanki. 4570 üzerinde 4 saatlik kapanış 4900'e götürür. Düşüş trendi bitiyor gibi.

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

Hisseler düşüktü be hacim azdı o zaman
Yani biriktirme modu vardı. Olur ya da olmaz artık @Hanım_Teyze

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bu olmadı sanki.. yaklaşık 3 aydır pozitif bir hava mı var? Bir parça gün doğduysa nakiti olanlara, tepeden alımları olmayanlara doğdu.. yedek akçesi olmayan ve yükseklerden alım yapmış olanların artıya geçmesine daha var..

tekniko06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

Aldıklarımın hepsi yeşil.
Sen devam et. Boşver şimdi. Kendi deliklerinin üzerini örtmeye çalışma. Sen de öğrenirsin temel analizi. 5000 gelince

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih5353 ()

Ustad seni biliyoruz. Borsa duserken kimse uyarmaz herkez yukselince ortaya cikiyor. Duserken herkezi uyardin ben sahidim. Bunda kotu bir durum yok. Duserken alim yapmak zarari katlamak demek. Burda herkezin cikari icin davranan bir sen bir @ASRN birde @calculator var. Ben kendi adima sizlere tesekkur ederim

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sorun orada. 4350'nin dip olduğunu 4350'de iken anlayamıyoruz. 4600 olunca anlayabiliyoruz. Sen 4800 dip zannediyordun. Oradan aldın. Terste kaldın. 4700 kesin dip dedin yine terste kaldın. Çünkü herhangi bir tekniğe dayanmadan işlem yapıyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

Tmm işte 4350 den alacak toplayacak kişi şimdi 4600 den alıyor.

Hesap yapmasını bilenler hesaplarlar
İsctr
Kochl
Bimas
Tuprs
Thyao
Nereye geldi.?

0BeğenmedimŞikayet

AsyAda ()

Hocam selamlar dün biraz biraz Ereğli şişe Thy aldim sizin öneriniz varsa almak isterim

5BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

3 aydır düşüyordu çünkü. Düşen malı neden övüp insanları terste bırakayım?
Şimdi alım zamanı geldi.

0BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

Yaklaşık 3 aydır ngtf hava yayan sen değilmiş gibi yazıyorsun.
Batıyorsun yazdıkça

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yine mesaj verip kaçayım diyorsun :)

0BeğenmedimŞikayet

tekniko06 ()

Hayatımın yarısı orada geçti kardeş.
Bir mal alırken kazanılır. Kim nereden aldı herkes biliyor.
Mesaj yazma bana artık

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@tekniko06 Bak bu tobo grafiği. Dün borsa düşüyorken yükselişin yaklaştığını bize söylüyordu. Bunları okumayı öğrensen iyi olur. Bunca yıldır borsadasın.

0BeğenmedimŞikayet

Pamfilyam ()

Teşekkür ederim hocam. Biste girdiğinizde portföyünüzü paylaşırsanız sevinirim. Kolay gelsin.

0BeğenmedimŞikayet

Eva16 ()

@celik2119 tamamdır hocam takipteyim

0BeğenmedimŞikayet

Eva16 ()

@celik2119 çelik hocam soru işareti yanlış olmuş , ben sizin tam yükseliş belirtisi olmadan alıma geçmem dediğinizi onaylamak için yazmıştım , yanlış anlaşılma olmasın , taktir etmek istemiştim , teşekkür ederim

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Henüz birşey de almadık zaten. Yükselişi öngörmek ayrı, yükselişi görmek ayrı. Hisse almak için yükselişe geçtiğini görmemiz gerek.

Eva16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

4 saatlik grafikte tobo oluşması 1 hafta kadar sürüyor. Sol omuz ve başı çizdi. Şimdi sağ omuz yüksekliğince düşüyor. Herşey plana göre ilerliyor şimdilik. Cuma ya da pazartesi yükseliş başlaması gerek bu gidişata göre.

Eva16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Eva16 ()

@celik2119 2 gün önce aynı şeyi yazmistiniz çelik hocam , ve o günden sonra yine düştü ?

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Henüz almadım. Kitabına uygun olsun, al sinyali gelince alayım.

can999 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

can999 ()

Hocam, siz henüz hisse alımı yapmadınız değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

Emre21 ()

Uzun zamandır olmuyordu hocam :) Hadi inşallah.
@Emre21

6BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Ülke için hayırlı bir şeyler olacak gibi duruyor

Emre21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre21 ()

Tobo baharlar gelecek diyor sanki hocam :)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sinyal henüz gelmedi ama muhtemelen bir iki gün içinde yükseliş sinyali oluşacak gibi duruyor. Bist şu an çok ucuz zaten, düşse de buralardan alan fazla beklemez artık.
Hisseleriniz bence uygun.

Pamfilyam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pamfilyam ()

Selamlar Çelik hocam. Ne dersiniz? Giriş yapalım mı biste? Şişe ile Sabancı ve Koç holding düşünüyorum portföye. Sizce uygun mu?

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İş bankası ve koç holding iştirakleri (sise, arcelik, froto, toaso..)

Hatalı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hatalı ()

Hocam emeğinize sağlık. Bu yükselişte hangi hisseler eşlik edebilir sizce?

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Elinize sağlık, mümkün görünüyor. Takip edelim…

0BeğenmedimŞikayet

Acemiyatımcı ()

İnşallah hocam:) bitsin artık..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum