Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1034 14:28:02
EUR 37.8252 14:28:02
USD 34.2555 14:28:02
ALTIN ONS $2658.9450 14:28:02

Grafiği gönderen: Kzılhafiye1

Ben buna tüplü şahini basarım arkadaş vgx stoplu full giriş yapılmıştır haftalıkta %50 tl bazlı iniş yapmış bir hapşursa yeter inş

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Görmedim muhtemelen yoksa hemen dikkatimi çekerdi

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

5 ay once bahsetmisim burada parite olayini

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Spotta olduktan sonra benim için sorun yok zati dip yaptığı kadar yapmış köşede duru versin bir gün şişlemeye başlar elbet

HeXagon© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Müdür 25.09 da bir mola verdi bir 0.3007 ye bir sefer öksürürse makyaj tazelemek gerekir ytdli

1BeğenmedimŞikayet

Açik_kahve ()

blurr geberttim galiba:)

Açik_kahve için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Engin8 ()

btc den zarar gelmez bana sen düşünme orasını:)

0BeğenmedimŞikayet

Engin8 ()

Benim coin o yeni favorim biliyon billur o billur :)

1BeğenmedimŞikayet

Açik_kahve ()

Heee. binance spotta olmaması huylandirdi beni, long actiydim

Engin8 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Yavaş ol yiğidim yorumun btc korkutuyor :)) btc nin durumuna göre işlem yapılsa daha avantajlı olur btc bir yukarı bir aşağı Yarım yukarı iki aşağı üç yukarı bu arada ona göre makyaj tazelemek lazım müdür

1BeğenmedimŞikayet

Engin8 ()

Blue ne yav blur mu yoksa

0BeğenmedimŞikayet

Engin8 ()

0.25 beni kesmez benim hedef x8 :)

1BeğenmedimŞikayet

Açik_kahve ()

Blue 07430 satış, yukarı atmazsa shortingen:)mexc rakamları, binance yle fark var

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Olurda öksürürse İlk durak 0.2509 da bir güzellik yaparız inş:)

0BeğenmedimŞikayet

Engin8 ()

Spot işlemler bana çocuk oyuncağı gibi geliyor :) herkese bereketli olsun:)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Bereketli olsun müdür Kasada bulunması sevindirir toplamakta fayda var:)

0BeğenmedimŞikayet

Engin8 ()

Ben bunu toplarım parça parça:) ilk parçam 0.2262 den

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

21.13 kırmızı çizgimdir 22 de fazla bir dalavere yok esas mesele 21.13 te burası bir şekilde temizlenmesi gerekiyor tabi bu btc nin gidişatına bağlı bu sefer değilde btc nin bir sonraki dönüşünde bir güzellik yapabilir o vakit iyi okumak lazım piyasayı her daim temkinli olmakta fayda var

HeXagon© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Öbürü iyiydi ya arada dirift yapıyordun gerçi bir pervanesi eksikti ama iş görüyordu neyse burdan prim yaparsa olmadı sıfır atak alırsın:))

0BeğenmedimŞikayet

Engin8 ()

Öbürü öbürü:)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

:) müdür skorsky mi yoksa öbürünü mu

0BeğenmedimŞikayet

Engin8 ()

21 gelsin benim helikopteri basayım buna :)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Kardeşim ben parite bazlı işlem yapıyorum onun için emirle işlem de bulunuyorum iki adet emir verdim biri 23.06 o işleme alındı diğeri 21.98 bu bekliyor stop bölgem 21.90 seviyeleri dir tether bazlı

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Ben yüzde elli 23.06 alım yaptım ikinci hamleyi gelirse 21.98 seviyelerinde son alımı yaparım ytdli

Ömerp38 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum