Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 17:52:01
EUR 34.6694 17:52:01
USD 32.3804 17:52:01
ALTIN ONS $2301.1300 17:52:01

Konu: Xauusd

Biz bunlarla uğraşıyoruz zorunuza giden de işte tam olarak bu. Biz destek direnç takip ediyoruz malum şahıs ta kim ne almış ne satmış bunları takip ediyor kim araba satmış ya da almış nereden satılırmış zarar mı varmış kâr mı varmış hemen başlıyor eleştirmeye Allah yardım etsin uğraşmak zorunda kalanlara

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Senin arkadaşın mı bu arkadaş kardeş?

cash için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cash ()

15 te falanım daha var

psk_ynsmr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cash ()

Bişey i 40 defa dersen olurmuş- )))

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bende bazen yapıyorum bu işi yapmamak gerek aslında. Neyse Allah'a emanet ol hayırlı akşamlar yine yaz unutma bizi sakın. :) bende yazarım. Kolay gelsin iyi çalışmalar…

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

en güzeli çok yazmamaya dikkat etmek.. hayırlı akşamlar.

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

1850 dahi var bilgin olsun.. gelecek demiyorum. ama öyle bir ihtimal var.. az öncekinide unut gitsin. sizde yanılabilirisniz bende. neticede grafiği başkaları yapıyor.. ve yanıltmak içinde elinden geleni yapıyorlar..(

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Eyvallah kardeşim görüş açıklamak dedim ya sana bazen çok zor bu işler

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

evet haklısın.. bıraktım.)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

yanlış oldu 1987

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bırak yapma gaza gelme benim gibisin aynı :)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

2 gün önce ons 2000 altı yok demisiniz suan 1978.. sayfanıza baktım acaba siz hangi tarfatasınız diye..)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

:)) bende yapıyorum ama benle uğraşıp sataşanlar için yapıyorum. :)

0BeğenmedimŞikayet

cash ()

Zaten düşer…

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

ben düşsün istemiyorumki ful gümüşteyim.)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

ben artık çok yazmıyorum. gerek yok. ne olacağının ekran resmini alıyorum gerçekleştikten sonra paylaşıyorum.. övünmek için.. )))

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Teşekkür ederim aynı şeyi uzun zamandır düşünüyorum ondan sebep elde olan bir miktar fiziki altını 2030 üstü çıktım ilk çıktığı anda. Olumsuz durumlar gördüm yazdım profil grafik dolu ama biliyorsun bazen bazı şeyleri yazmak cesaret istiyor zira eleştiri çok oluyor sataşan oluyor yazsan bir dert yazmasan ayrı dert zor ya bazen bu işler.

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

güzel grafik eline sağlık.. destek hattının kırılacağını düşünüyorum. bu şekilde çok uygun değil.. yarın muhtemelen kırılır.. bir ihtimal daha var tabi biraz daha yukselip tekrar bu seviyelerin Altın a düşmesi gibi... belkide yanılırım..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum