Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0859 23:00:56
EUR 34.9910 23:00:56
USD 32.1991 23:00:56
ALTIN ONS $2427.8350 23:00:56

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

4s grafikte ema50 değerinde mum dizilimleri devam ediyor. Yatay hareket devam. Gosterge diplerde. Ancak al bölgesine girmemiş. Ema21 üzerine yani 25.28 usd nin yukarısına yerlesirse güç kazanabilir. 25.6 usd ve üzerinde kalıcı olursa yüksek ihtimal al bölgesinde olup tekrar 26.22 ve 26.95 deneme ihtimalleri doğar. 25.6 usdde en son iyi bir satış yemişti kabaca orayı aşmak gerek. 26.089 usd sonrası başlayan dususte kısa zamanlı grafiklerede düşen tepe ve dip görüntüsünü bozmadı. Bunu bozması için dedigim gibi 25.6 usd aşılmalı. 25.28 usd üzerinde de zaten güç kazanır. Tum hareketli ortalamalarin üstüne yerleşmiş olur. Dedigim gibi henüz al sinyali oluşmamış ancak isteyeni etkilememek gerek. Değiştiğin biri de gumus az düştü diye dadandı yine. Yen falan paylaşıyor. Biri buna yen sayfası açsın da orada yenleniyor mu yemleniyor mu ne yaparsa yapsın.

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Bankalarda sıkıntı artmaya başladı kardeşim.
Riske girmeye değmez.

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Sanal al sat riski fazla. Beceri ve şans istiyor. Ancak beceri, bilgi ve şansa sahip olan için kazancı fazla. Fiziki al sat garanti. Uzun vade kaybettirmez. En azından miktar azaltma ihtimali yok. Enflasyona karşı korur mu böyle giderse zor. Hangi strateji ile olursa olsun yatırımlar bereketli olsun inşallah.

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Benim yatırım yapmaktan vazgeçtiğim bir ülkeye yabancı neden gelsin.

ht1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Bu saatten sonra ülkede kesinlikle sanal al sat yapmayacağım.
Fiziki al sat yapacagim artık.
Gümüş defterinide kapatacağım artık.
Size bol şanslar diyeyim.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Teşekkürler. Yatırımıma göre yorum yapıp insanları yanıltmak istemiyorum. Elimde gumus %10 ancak var. dolar ve tl çoğunlukta. Alımda gecikmem umarım. Gumus bazen biraz daha düşsün alayım derken bir anda bir önceki zirveyi aşacak hareketler yapabiliyor.

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Hakikatli ve adam gibi adamsın.
Senide takdir ediyorum düşsede yükselsede elinde gümüş olsun olmasın adam gibi yazıyorsun.

1BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

@Diebright, üstadım her zaman teknik yorum ve grafiklerle burada nasıl bir emek harcadığının farkındayız.
Neredeyse 1 yıldır takip ediyorum.
Yüreğinize sağlık
Allah razı olsun.
Beğeni/likeleri kapattığınızı gördüm.
Sebebini bilemeyiz. Lakin, her yorumunuzu gördüğümüzde Allah razı olsun diyerek dua ederiz.
Hep selâmette olasınız USTA.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Güç toplar da giderse hala 26.22-26.95 ve nihai olarak 27.75 hedefleri var. Ancak gideceğine dair henüz ikna olamadım. İlk düzeltme 24.766 usd ydi 24.81 yapti ve buradan fazla tepki gelmedi. 24 usdnin biraz aşağısına sarkar da oradan alırsak en azından gelebilecek kâr oranini %10 civarına çekebilirim diye düşünüyorum. Tabi şu an fırsat veriyorsa kaçırmıyoruzdur umarım.

Masum_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Masum_ ()

Üstadım sizce buralar 25 $ alım için risklimi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum