Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 17:20:10
EUR 34.8238 17:20:10
USD 32.3379 17:20:10
ALTIN ONS $2301.8900 17:20:10

Grafiği gönderen: MaSTeR_AyFoX

Cumartesi çarsı fiyatları

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Ata 8880-8900 arası idi. 1325-1330 gibi 24 idi

Sıla111 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sıla111 ()

Bugünkü fiyatlar nedir acaba grm ve cumhuruyet

MaSTeR_AyFoX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Hayırlısı olsun abim.

Gümüş1515 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cihangiraksoy ()

Nakit avans çekip onunla alışveriş de yapılabilir yatırım tavsiyesi değildi

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş1515 ()

Dini yönden diyorsan abi ben sordum tek çekim Alışveriş aynı anda biter peşin örnek veriyorum 1000 vadeli 1100 derse sorun yokmuş diğer yönden yarı gümüş yarı borsa aldım araba alcaktım alamadım fiyatlar çok yüksek belki 1 ay daha bu sekılde devam ederim düşüncesi oldu zaten gecte kalmış olabilirim alım için yinede saolasın

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Yatırım için TL ile her zaman alınır ama kart ile baska örnek veriyim yok kredi cekmek evi arabayı satmak doğru değil bilemiyorum abi karar sızın (:

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş1515 ()

Anladım abi saolasın kart limitim yüksek boşta duracağına almak istedim 1 ayda kur atağı falan olur veya ons 2100 üzeri atar düşüncesiyle

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Abi ikiside olur ata alırken has satıs x 668.5 alısta da 667 gibi normalde hası 661 yapar işçilik yapıyor cekili de 995 alınır satılır sertifikalı dersen de hemen hemen aynı alırken 995 olabiliyor. Altın satan müsteri olmadıgı için 1000 den de alıyoruz

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Abi bizde kart gecmiyor carsıda genelde %4 diye biliyorum. Nakit daha mantıklı..

1BeğenmedimŞikayet

Gümüş1515 ()

Abi kredi kartıyla %2 fark alınıyor normal mi ve gram mı mantıklı ata mı almak

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

İşçiliksiz hiç bir ürün yoktur. Daha az işçiliki burma 1245 gibi. Toptan 1335 gibi..

kahveci65 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kahveci65 ()

22 ayar işçiliksiz kaça sattınız acaba

0BeğenmedimŞikayet

Rakunzel ()

Gr altin mi

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Ata alıs 8830 dan aldık 8880 den sattık

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Rica ederim.

MaSaLıMm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Bıgun gün içi 1330 gibi paketli sattık 1320-1325 den alırım dedim Altın satan neredeyse hic yoktu.

1BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

37.350 tl gibi

MaSaLıMm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSaLıMm ()

Yaa 30 gram lik. ne kadar ediyor hocam sarraflarin matematiği farklı :))

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Burmanın gramı 1245-1250 tl gibiydi

05tazmanCı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

05tazmanCı ()

22 ayar bilezik Gr fiyat nedir orda usta

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum