Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0700 00:41:08
EUR 34.8214 00:41:08
USD 32.5186 00:41:08
ALTIN ONS $2337.9850 00:41:08

Konu: Gümüş mum grafiğinde 12 yıllık kanal

Geçen hafta belirttiğim gibi 12 yıllık kanal dibi 25,97 ons burdan döneceğini düşünüyorum yatırım tafsiyesi olmadan

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

biz dediğimizi dedik kimse terste kalmasın buralar tepe noktaları dedik. kaç yıldır bu kanalda ilerliyor. kanalı ihlal etmiş olabilir ama bu kanal daha kırılmamış değil dostum.

AMEDLİ_E_Z_21 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

artık uğraşamıyorum buyur eski grafik değişen bişey yok bu kanalda gidiyor.

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

alt yorumda belirttiğimiz üzere dönuş yaptı değerlendırenler kazandı

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

Araştır bilgim yok şuan

veysi2121 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

veysi2121 ()

Önereceğin bi banka varmı

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

Toprağım Kuveyt'in makasından dolayı bütün gümüşleri çıktım zaten bende

0BeğenmedimŞikayet

veysi2121 ()

Yani dolar a parite edecem de Kuveyt makas yüksek başka bir yol varmı acaba

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

Toprağım benim görüşüm tepelere yakın olduğumuz yanılabilirim bende gümüş yok bereketli kazançlar diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

veysi2121 ()

Toprağım mrb gümüş ne durumu şimdi ful gümüşte kaldık satış da yapmadık napılır bu durumda acaba

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

Alt yorumda belirttiğim kanala temas edip dönmüş görünüyor şimdilik buralardan satış önermiştim yatırım tafsiyesi olmadan. Pazartesi ola hayrola herkese iyi hafta sonları diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

Doğrudur lakin şu an trend güçlü yükseliş yönünde.
O yüzden kurmasını bekliyorum şahsen

1BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

Kıramaz diye bişey yok ben tahminimi söylüyorum

abdullah112 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

Geçen haftalarda da 4 yıllık kanal dibi paylaşmışdınız, burdan döner deyu. lakin kırdı geçti.
Şimdi neden 12 yıllık kanalı da kırmasın ?
Sayın hocam temel analizi eksik bırakıyorsunuz bence. şu an piyasa artık faiz artışlarının sonuna geldiğimizi fiyatlıyor . o yüzden kanallar tek tek kırılabilir şu süreçte.
Tabi tek haberle dediğiniz her şey geri de dönebilir

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Dostum grafik paylaştım bakarsın. iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

Pek beceremiyorum elimden bu geliyor teşekkür ediyorum

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Grafik tam ekran olarak paylaşırsanız daha iyi olur. Elinize saglik

0BeğenmedimŞikayet

AMEDLİ_E_Z_21 ()

Bu TL bazında şuanki dolar kuru ile değişkenlik göstermezse 25,97/31,1x19,29=16,10 TL ye denk geliyor
Kesinlik ifade etmemektedir yatırım tafsiyesi değildir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum