Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0968 20:21:15
EUR 37.5941 20:21:15
USD 34.2482 20:21:15
ALTIN ONS $2647.6600 20:21:15

Grafiği gönderen: Hakedis2

#Kozal

Bugün düşeni kıramadı 22.62 direnci izin vermedi..yarın bunun günü olabilir ..yanilabilirim ..ytd ..

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Pasali3458 ()

Analar baş tacıdır yas kaç abla diyom bnde yahu:)

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Valla ben bu sitede böyle oldum en büyük katkı annemin inadı hataları uğrattığı zararlar 30 senedir hayatıma mal oldu

Pasali3458 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Ama ben gesanı aldım bak 63ten birini yakaladım.. Astor aldım 47den mesela alfas almıştım 282dsn patlattı tahtacı.. bazen nasip işte olmuyor.

0BeğenmedimŞikayet

Pasali3458 ()

Biri vardı bayan panik 16ydi oda aynı sen valla:)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Sen aldın mı peki bana diyosun

Hakedis2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Sordum 117 118 di alınır mı düşer mı diye gözüme takılmıştı kimse tek kelime yazmadı eminim okuyup alan olmuştur

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

116ya düştü niye almadın bir de Allah aşkına:(

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Thy alasim var haziranda mı eylülde de pik yapar bana aslında haziranda pik yapacak hisse gerekiyor haziran temmuzda Gram altın pik yaparsa kozal pik yapar ve yıl sonu

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Abla artık karar senin :)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

Abla ben beraya yüklü girdim yarın sanki gidecekmiş gibi:) gitmezse çıkarım ..

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kozal altın hissesi altın abd tüfe öncesi geri çekilince bu hisse de düşmez mı Gram altın düşüyor ya

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Sen alacak mısın peki kozal bir de bu arz 9 lot başvurdum 4 lot gelmiş bu ne ya:(

1BeğenmedimŞikayet

Hakedis2 ()

@Selda09 abla bak bu da çok güzel yerde yarın bir şeyler yapabilir istersen buna bak ne dersin..

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Pozitif beklenti ve işleme giriş için olgunlaşmış bir örnek pivot ve düşen üzerine @deniz88

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum