Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0858 07:08:21
EUR 35.0562 07:08:21
USD 32.2626 07:08:21
ALTIN ONS $2376.8800 07:08:21

Konu: Türkiye'nin Enflasyon ile bulunduğu konum

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ramazan23 ()

Teşekkürler hocam şehir merkezindeki eve karar verdim.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ramazan23 ()

selam hocam bir konuda daha fikrinizi almak istiyorum kararsiz kaldigim bir durum. alacagim ev 30 yasinda sehir merkezinde ici komple tadilat istiyor. ayni paraya sehrin hemen disinda sifir ev alabiliyorum. sehrin hemen disindaki sifir evin kirasi, sehir merkezindeki eski evin kirasindan yaklasik %20 daha dusuk. yatirimi hangisine yapsam acaba.

0BeğenmedimŞikayet

ramazan23 ()

cok tesekur ederim hocam. mumkun oldugunca yuksek kredi cekeyim ozaman.

0BeğenmedimŞikayet

ramazan23 ()

selam hocam bir konuda fikrinizi almak istiyorum yardimci olursaniz cok mutlu olurum. ev almak istiyorum elimdeki tum nakit ile bir miktar kredi cekip mi alayim yoksa 1 milyon tl 2.00 oran ile kredi mi ceksem. ticaret islerinde hep zarar ediyorum. o yuzden fikriniz benim icin onemli.

0BeğenmedimŞikayet

HB_E ()

Aktif bank'ın kendi normal vadeli mevduatlarına TMSF garantisi var tabii ki ama ne kolay bono alımında TMSF garantisi yok.

altinmaster için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HB_E ()

Aktif bank ta bankacılık ve yatırım departmanı farklı iki birim olarak çalışıyor.

Nkolay ve aktifbank gibi.
Enpara ve qnbfinansbank gibi

Aktifbank mevduat garantisi var.
Bono ürününde garanti yok.
Nkolay ile çalışıyorum.
Banka Çalık holding in.

Çalık holding kimin olduğunu öğrendikten sonra çalışmaya başlamıştım.

Şuan bono ya günlük hesap için yılık %30 veriyor. Diğer bankalar gibi, vadesiz e miktara göre belirli bir tutar tutma mecburiyeti de yok.

Caponsever için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altinmaster ()

Teşekkür ederim kardeşim. Yatırım bankalarını kullanmadığım için bilmiyordum. Bol bereketli kazançlar.

HB_E için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Caponsever ()

bono bir ürün. bu üründe garanti yok demek bankada tmsf garantisi yok demek değil. mevduat hesabında gatanti yok mu yani aktifbankın

HB_E için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HB_E ()

Bütün mevduat bankalarında 400 bin TMSF garantisi var. Yatırım bankaların da bu olay yok. Örneğin nkolay bono
(aktifbank)

altinmaster için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altinmaster ()

Mevduat güvencesi olmayan banka hangisi acaba kardeşim merak ettim. Emin değilim ama bütün bankalarda tmsf mevduat güvencesi var biliyorum. 400k e kadar. Varsa ben de öğrenmek isterim.

Fatihlll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sibelhshd ()

Bu ulkelerde enflasyonla mucadele edildigi halde sorunlar var.
Bizim sorunumuz daha baska degil mi sizce?
Tam anlamiyla mucadele edilmiyor ki.
Yani hicbirsey yapmasak sabit dursak bile bir mucadeledir.
Suan ucuz kredinin sebeplerinin ne oldugunu bildiginiz icin diyorum.
Dolayisi ile bu konumdan biraz pozitif ayrilma sansimiz var.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihlll ()

@celik2119 Hocam iyi günler size bisey sorsam tmsf güvencesi olmayan bankayla işlem yapılır mı bi sıkıntı olur mu acaba ilerde @Fatihlll

0BeğenmedimŞikayet

istifaediyorum ()

altını ve petrolü var ama neden ki

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

bir kac. seneye dunyaninn en iyi ulkesi olur
merak etmeyinn.
elleri mahkummm
artikk
")

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

hepside abd sicak parasiyla
yasayan. ulkelerdii
sonlari bu
ne diyek
Allah dusurmesinn
")

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

venezualla bu aralar iyi yonetiliyo galiba
eskiden. kotuydu
(yonetim degismedi)
bu arada
konjoktur degistii
ab. petrol lazimm
")

2BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Normal değil kardeşim enag yüzde 112.50 derken bizde nasıl 50.51 olur geçelim bunları ve 112.50 ile ortadaki tabloda 2. Sondaki tabloda liderliğe yükseliyoruz ülke olarak iyi değiliz sizde gelmiş gayet normal diyorsunuz çok ilginç siz bu ülkede yaşamıyor musunuz artık her gittiğim yerde Z A M görmekten sıkıldım artık yüzde 50 çok komik olur bu fiyatlarla

isayk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sonradan_ekonomist ()

dıj gücler

isayk için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

isayk ()

Gayet normal listedeki ülkeler hep ABD ile ters

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum