Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0669 00:12:35
EUR 34.5975 00:12:35
USD 32.4030 00:12:35
ALTIN ONS $2286.0500 00:12:35

Konu: Ons

Gram Altın için Kerim5461
(2 gün önce) Cevap yaz
Konu: Altın ons

Uzun zaman önce alta kırdığı hatta ulaşmış durumda. Bakalım tekrar bu hattın üzerine atacak mı?

https://altin.in/kerim5461

Şu anlık atamadı 2 gün evvel bahsettiğim hattan geri döndü.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Estağfurullah kardeşim olur mu öyle şey ne rahatsızlığı. Anladığım kadarıyla bir şeyler anlatmaya çalışırız daha fazlasına zaten tecrübemiz yetmez. :) bu arada aynen her şey nasip kısmet işi be kardeşim gerisi hikaye.

Bywelii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bywelii_ ()

Tabi herşey nasip kısmet işi nasipte yoksa elden bişey gelmez rahatsızlık vermiyorumdur umarım

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bywelii_ ()

Ben tl ile işlem yapmıyorum al sat da yapmıyorum tepe ve dip kovalıyorum ona üzerinden işlem yapıyorum en mantıklısı bu ve öbür türlü kısa al satlar cüzi karlar zarar dam başka bir şey değil diye düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Onu tam bilemiyorum bu konuda daha iyi hesap yapabilen birisine sormak gerek ancak böyle bir durumda gerileme olacağını düşündüğüm için ben tepede fiziki altını mı çıktım 2030 da 1265 ten gönderdim tahmin ettiğim gibi olursa alım yaparım yoksa beklemeye devam… nasip bakalım. Siz alım için mi bekliyorsunuz?

1BeğenmedimŞikayet

Bywelii_ ()

Teşekkür ederim öyle bir w formasyonunda dxy 110 olduğu varsayılırsa ortalama 1750 olabilirimi veya hangi rakam olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Ons demek istediniz sanırım evet geri gelir bende onu bekliyorum zaten.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bende öyle düşünüyorum ama inşallah yanılmayız. Zirveyi hemen öyle ilk deneme de kıracağını sanmıyorum ama zirve denemesini illaki yapacaktır sen ne dersin?

Strongwolf için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

4h-1d düzeltilmeli, sağlık sıhhat için... :)

1BeğenmedimŞikayet

Bywelii_ ()

Kerim bey hayırlı akşamlar dxy de çizmiş olduğunuz grafikte eğer w formasyonu olur ise ona tekrar aşağılara gelmezmi

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Ons kritik yerlerde zirve olan 2075 e çok yaklaştı sonra geri sarktı zirveye deneme yapsa dahi ilk denemede orayı kırabileceğini düşünmüyorum üst grafiklerde üstte yer olsada alt grafiklerde tepelerde yada tepelere yakın yerlerde alım fırsatı verecektir diye düşünüyorum ama ana yön yukarıya yani trend bozulmuş değil sarkmalar alım fırsatı verecektir bence. Trend bozulmadığı sürece trend değişti diyemeyiz yön yukarıya ama sarkmalar olabilir bence.

Bilmiyorum_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bilmiyorum_ ()

@Kerim5461 Merhaba, ONS ta yükselişin devamını bekliyorsunuz dimi?
Alım için hiç fırsat vermez mi? düşüş beklentinizi merak ediyorum.

İyi günler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum