Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 09:44:47
EUR 34.8238 09:44:47
USD 32.3379 09:44:47
ALTIN ONS $2301.8900 09:44:47

Grafiği gönderen: celik2119

Bist 3 Ocaktan beri düşüyor. Son 2 tepe önceki tepeden aşağıda. Yani yaklaşık 4 aydır düşüş trendinde.
Düşen bıçağı ne yapmıyorduk?

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

sonbahar sebebi hikmeti ne ola
ustat
")

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol3838 ()

Tesekkur ederim. inslalh.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Enflasyondan dolayı küçük artışlar olacaktır. Uzun süre terste kalmazsınız. Hızlı yükseliş için biraz beklemek gerekecek.

Deryagol3838 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Önder8080 ()

Daha iyi hocam daha çok mal toplarız.

0BeğenmedimŞikayet

Deryagol3838 ()

Gunaydin.. o zaman zararla sonbahara kadar bekleyeceğiz anlamina mi geliyor.. aylardir kirmizi benim kagitlar.

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

O hedef iptal değil. Ralli muhtemelen sonbaharda başlar.

E1985 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

E1985 ()

2023 borsa hedefi 8000 diyordun hocam. O zaman bu hedef iptal diyebilir miyiz?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Banka reklamı yapmıyoruz.

Aksiyon5 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aksiyon5 ()

Hocam hangı banka %35 verıyor bılgıl olsun…

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Biraz daha olumsuz bakayım bari :)

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Faiz borsanın zehiridir. Faiz artmaya başlayınca borsadan usulca uzaklaşmak gerekir.
250 bin tl üzerine %35 mevduat faizi veriyorlar. KKM'de faiz tavanı kalktı. Artık bankalar serbestçe faiz verebilecek. Tahvil faizleri yükseliyor. Daha da yükseleceği öngörülüyor.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sibiryad_ ()

Öyle değil de mesela halka arz olmuş hisseler trend onlardan yana çoğunluğu yukseliyo endeks ile pek işi yok... arz dışında örnek verirsek Cusan Bmstl hisseleri gibi endeks tersine hareket ediyor.. ben bunları anlatmaya çalışıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bu sıralarda bir tarafım hep olumsuza hazır.. belki önce pozitif bir durum, ondan sonra olumsuz.. belki bu şekilde, düşe kalka, öncesinde belirli bir çıkış olmadan düşüş; bilemiyorum.. ama ky olarak boş umut beslemekten kaçırmaktan uzak duruyorum, bu bana daha bir.. güç veriyor; diyelim.. daha bir, hazır tutuyor

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Özel bir hikayesi olmalı. Yoksa eregli düşerse kardemir ona göre pahalı kaldığı için o da düşer. Froto düşerse asuzu pahalı kalır o da düşer. Isc düşerse garan ona göre pahalı kalır o da düşer.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Evet.. iyi bir düşüş çoğu kağıdı da kendisiyle birlikte sürükler diye biliyorum ben de.. şanslı kağıtlar mutlaka olacaktır, her zaman olur.. ama oran düşük olur galiba..

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bist düşerken benim hissem düşmez diyorsunuz. Bir iki istisna olabilir. Diğerleri paşa paşa düşerler.
Almanya yenilirse biz de yenilmiş sayılıyoruz :)

Sibiryad_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sibiryad_ ()

Abi bu söylediğin hisseler için tamam doğru ama endeks konusunda tartışmaya açık bı konu.. çünkü endeks 100 lerce hisseden oluşuyo.. genelleme yapmak yanlış olur

-1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

a) tutuyorduk

b) tutmuyorduk

c) tutmuyor ama tutana da mani olmuyorduk

d) tutuyor ama dostlarımıza aynı şeyi tavsiye etmiyorduk, ben ettim sen etme diyorduk :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum