Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 06:54:05
EUR 34.7748 06:54:05
USD 32.4684 06:54:05
ALTIN ONS $2337.9850 06:54:05

Grafiği gönderen: garibinbiriişte

:))) anlayana

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Eskiler_biiiiir ()

Üstam bana uzun vade 1 coin söylermisiniz teşekkür ederim

garibinbiriişte için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Yetecek param olsa arsa, tarla alirdim dusunmeden. param vardi al sat yapmicam diye altin aldim, gümüşü alsat icin senede 2,3kez tutacakmissin... poladyum herbankadayok makas ucuk onu bekleyecek yurek yok bende ... platinde iyi duserse alabilirim alsatlik... ama suan bu hafta yine isciliksiz fiziki bilezik alacam diyeyim:)))... sunuda diyeyim bikac seneye olmezssek fiziki altin cok kiymetli olacak abi... bu yazimida 23,60gibi unutma asi demisti dersin...

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Paran olsa guncel ne alırdın ? Altın gümüş platın paladyum?

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

:)))aklima gelmeyen yok benim sen bakma bana hatta bugday bile alabilirim bak bu sene tarladan degisik dusuncelerim mevcut:))

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Aynen ben de 24 gelmeden yada az bı gösterıp satıs yıyecegını tahmın edıyorum ancak onsan sonra yukselıse devam eder dıye dusunuyorum o ara al sat yapılırsa makslar gram artırmaya ızın verır mı ? zor gorunuyor bir muddet 22.80-23.60 arasında gıdıp gelebılır de rasyo hafıften gumus lehıne donmeye basladı hayırlısı bakalım yatırımcı tavsıyesı degıldır

Demliçay12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Yılmaz Bey,
Size , kendimden pay biçerek bütün kalbimle inanıyorum.
24.6x ' e tekabül eden yerden gram TL. olarak çıktım.14.9x ' lere geldi sanıyorum ve buralardan kimlerin eline bırakacaklar diye düşünüyordum. Trendlerde az bir düşüş veya yükseliş şeklinde Şubat 3,4 ' ü gibi hareketlenmeler olur. Geçen sene düşüş olmuş, Redditçilerin zamanında yükseliş olmuş, bu sene de düşüş olur dedim ve çıktım.
Grafik ve analiz ile takip sonucu bunlar gümüşün ipini çekecekler dememe rağmen alımlara ufakta olsa 14 ve bir miktar üzeri alımlara başladım.
Hatta benim için uyarı kabul ediyorum üç kere 1 gramlık alım yapmışım, sebebi ısrarla mutfak tarafından çağrılmam oldu.
Velhasıl bazı şeyleri öngörebilsekte hata yapmaktan kaçamıyoruz.
Paradan para kazanma olayında kolay yemek yok aslında.
İnşaatlarda , tarlalarda , maden ocaklarında , aklımızın erdiği ve bildiği işlerde kazanç emek ile oluyor ve bu hususta yaptığım hataya ses çıkarmayarak beklemeyi uygun buluyorum.
Çok şükür alttan alımlarım oldu ve şu anda ( eğer manipüle etmezlerse) kâr ile beklemedeyim.
Ya 23,60 civarı son deyip tekrar indirecekler ya 24,66 civarı gördüğü tepeyi egale edecekler ya da çanağı tamamlayıp 26 $ civarına çıkaracaklar.
Bol kazançlar..

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Tır soforlugu mu nerden geldı aklına:)ama ınsan nıyet ve cesaret edıp herseyın ustesınden gelır . yakısır sana:)

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Belki inanırsın belki inanmazsınız ama onsun gecen sene sonundakı tırmanısında vw 17-18 lerden destek alıp 22 lere gelişinde ya herru ya merru soylemını baslattıgımda o cızgılere gore 24.60 satıs yıyebılır dıye hedef vermıstım kendıme ve burada da paylaşmıstım 24.50 den döndü ama ben satmama ınadı yaptıgımdan satmamıstım . ınadı bı kenara bırakmak lazım sımdı bazı arkadaslar yukselırken dussun öyle alayım dıyor ve kar fırsatını kacırıyorlar. dusemz mı tabı kı cok asagılar olmamak uzere (17-18 ler artık hayal) dusebılır de ama herseyın zamanı var 24 lerde bır cogumuzun tersten kurtulduk dıye az karla satacagını dusunuuorum ama 25 şer geldıgınde keske satmasaydım da dedırtebılır nerden dönerse dönaün dönüşlerde yuzde 3 de stop olurum ben cesaret lazım bu işte

0BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Metal Borsasını dünyada döndürüyorlar, dönerken bizde nasibimizi alıyoruz. :))
Kiminin başı dönüyor, kiminin midesi bulanıyor dolayısıyla çizgilerde kayma oluyor. :)))

garibinbiriişte için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

garibinbiriişte ()

mrb. o cızgılerın ulu orta cekılmesı daha komık sanırsın londra metal borsası burada dönuyor :))

1BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Değerli Yılmaz Bey,
Grafiğin iş gördüğü yerleri imâ etmiştim:))
Anlayana diye konu başlığı oluşturan ve video çekme lüzumu gören kişi demek ki kendi anlamamış:)))
Ne diyeyim başka..

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Yakinda burda tir şöförlugune baslayacagim abi nedersin:)))

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

O çizgiler olmasa destek direnç nasıl tespıt edılırdı onu da sormak lazım

1BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Merhabalar,

Burada videoyu görmüştüm, aynı şekilde (ister istemez) gülmüştüm , o çizgileri çektirmelerinin sebebi sizleri istediğimiz gibi oyalarız.
Yeri geliyor çizgiler işimize yarar, yeri gelir bir haber, bir veri ile çöp olur.

Kabul, hiçbir ürün serâpâ yükselmez hiçbir ürün biteviye düşüş sergilemez.
Demek ki; uygun ve doğru alım ve satışlar kâr getirir.
Grafikçilerle iyi kafa bulmuş yalnız:)))
Temel analizi bilen ve tekniği iyi kullanan kâr üstüne kâr elde eder vesselam.
Mutlu hafta sonları...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum