Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0704 06:38:53
EUR 34.7471 06:38:53
USD 32.4384 06:38:53
ALTIN ONS $2330.4250 06:38:53

Grafiği gönderen: celik2119

Dün bulutun üzerinde kapattı. Bugün üçüncü parçayı da aldım. Üstte 24 dolar da direnç var. Bulut artık destek olacak. Mavi çizgi bulutun üzerine çıktığında o da destek olacak.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Serra25 ()

Teşekkür ederiz hocam emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Civans ()

Çelik hocam, daha öncede sorulmuştu size ancak banka reklamı yapmıyorum şeklinde cep vermiştiniz. Bu makaslarla gümüş, Altın vs al- sat yapamıyoruz. Sizin paylaşmış olduğunuz al- sat marjları ile bu mümkün olabilir. Önümüzdeki seçeneklere bakarak son kararı vermek bizim elimizde? Bizimle paylaşamaz mısınız al- sat yaptığınız aracı kurum veya banka ismini?

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aksiyon5 ()

Hocam 24 dolar ı gecermı sizce 23.50 den aldığım var geçen geçer diye tunç Şatıroğlu aldırdı 24 dörtte cıkalımmı

0BeğenmedimŞikayet

abdullah112 ()

Üçüncü ve son parça mı yoksa devamı var mı?
Stratejinizi anlamaya çalışıyorum

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

8000 beklentim devam ediyor

Önder8080 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Önder8080 ()

Hocam bist için 2023 sonu tahmininiz nedir

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Genel olarak mal yükselirken satmıyoruz. Düşüşe geçince satıyoruz. Dün yükselmiş. Bugün de yükselmiş. Satmak için şu an bir sebep yok.

Ayhan_623 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Evet deutschebank da batacak endişesi var. Borsalar düşerken onslar yükseliyor.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

@celik2119 hocam 25 bir şey değil de dün akşam 20 den şimdi 25, vix.. Avrupa bankacılık endeksi düşüşte, deutsche hisselerinde yüzde 10 kayıp.. falan imiş, onunla mı ilgisi var?

1BeğenmedimŞikayet

Ayhan_623 ()

Kesinlikle görüşünuzu almak maksat bilgi alışverişi sadece on gorunuz yatırım için değil emin olun yatırım yapmak içinde değil şimdi ben yavaştan 250 çıkış yapiyom dolar a doğru yarısından fazla alttan dolara çıkmaya başladım burdan alirmiyim sanırım büyük mudahele gelir gibime zaten alttan cikmalardada mudahele bekledim gelmeyince normalde buralar bana kar yaziyordu ama erken çıkışlar makası üste taşıdı şuan burasıda fite fit digelim dusermi yoksa düşme yerini gectimi onu çözemedim

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Amerika hesabını bilmiyorum ki.

Hyusuf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Malesef alamıyoruz makas farkı nedeniyle...

18.9 dan 3k tek parça vardı. Aralarda al_sat ile ortlama 194 gr gümüş artırıldı. Deprem sonrası makas nedeniyle alım yapamadık.

Yurt dışından alım için daha önce sormuştum ama görmediniz sanırım. Amerika'da hesabım var. Hiç xag almadım ordan. Nasıl olur bilmiyorum. Yol gösterirseniz sevinirim. Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yatırım tavsiyesi verilmiyor.

Ayhan_623 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhan_623 ()

Burdan satılmaz dolar ada geçilmez ama parça alım yapılır diyorsun dogrumu

1BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Hayırlı bereketli olsun abi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum