Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0755 19:49:45
EUR 34.9778 19:49:45
USD 32.5004 19:49:45
ALTIN ONS $2330.7700 19:49:45

Konu: Daralan Üçgen ve Rayo, Gümüş Ralli Sinyali

⭐⭐Hayalbaz35 ()
Gümüş

XAG/USD günlük daralan üçgen Formasyonu mevcut.Ons burada 2 alım noktasında yani 22.71109 seviyesi kırılımı sabırla izlenmektedir.Gümüş ons 22.71 kırılımı sonraki hedef 24.400 civarına hızlı hareket edecektir.

GRAM/GÜMÜŞ Rasyo da o yönle hareket gözüküyor.Gümüş ralli için zamnını bekliyor.
Alım satım tavsiye edilmez.Yatırım amaçlı değildir...

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Arkadaşlar Rasyo (gram/gümüş) 87.986 idi o zaman da o kadar defalarca söyledim bu rasyo dönüş yapacak. Kimse tepe noktayı bilemez çok şükür yanıltmadı. Rasyo anlık 85.870 dir. ilk destek noktası 84.137 kadar salınım görmesi doğaldır.84.137 kırıldı mı artık önü açık. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Rallinin ayak sesleri. Yarin Fed yaniltmazsa Super olacak. ytd. Rasyo dönüş yapiyor

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Aynen doğru diyorsun. rasyo da gümüşe dönüyor o zaman 26 rahat yol alır. ytd

50mg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Fed sabit birakirsa 24.35-50 ye dayanır diye dusunmekteyin.1 gunde hemen olur anlamında söylemedim. Allah bilir.

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

bir yerde hayali bile güzel boş verelim gitsin

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Çok duyduk yıllardır gümüş ve yükselme ikisi yan yana düşünemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Saygı duyarım. herkesin beklentisi farklı elbette. Zaman gösterecek her seyi

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Bir ters köşenin tam zamanı aslına bakarsanız mübarek ramazan öncesi bayramı erken yapsak ne iyi olur

1BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Gümüş öyle bir yerde çıkar arkasına bakmadan çıkar. bu sene gümüş devri buraya da yazım
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Abla ölmüş piyasaya biraz can suyu lazım

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

İyimser değil de piyasa beklenti bu yönde ondan ons 2000 üstüne çıktı. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

altın ons bunla alakası yok. Yarin Fed açıklaması sonrası ya 2000 üstü olacak yada 1900 civarı. Fed pas geçerse ve güvercin konuşursa hem grama hemde gümüş için yeni hedefler söz konusu olur. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Zaman gösterecek.87 Altın a sarkması küçük desteğe denk geldi. ama daha yeni başlıyor. ytd

azap_yolu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

azap_yolu ()

hocam sanki bir duzeltmeye ihtiyaç var gibi ama ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Evet arkadaşlar Rasyo 87.215 desteğine geldi. Atik bundan sonra 87 Altın a salarsa yürür gider gümüş, hemde öyle bir yürür ki ne oluyor denilecek. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Dostum formasyonun düşüşüş dip böylegesi. Yoksa ne dip ne de tepe bitmez. YTD

gümüşteyiz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Bugünlük dip ve tepe yaptı. Düzeltme dip derin olarak 22 civarı gözüküyor. Ama oralara gelmeyeceği tahmin ediyorum. Ytd

gümüşteyiz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Eyvallah usta trende bozulma yoksa şuan dediğin gibi düzeltme yapıyor

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Rca ederim dostum. Şuanda bir sıkıntı yok. Düşüşler düzeltme hareketi gözüküyor. ytd

Bozocan için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Emeğine sağlık
Var mı şu anda bir uyumsuzluk?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum