Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0748 12:51:20
EUR 34.9545 12:51:20
USD 32.5000 12:51:20
ALTIN ONS $2325.9100 12:51:20

Grafiği gönderen: calculator

GRTUSDT 0.1630 direncini test ediyoruz.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Açik_kahve ()

Varol üstad, deniştireyim o zaman:)

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam bist için çizdiğimiz grafiği takip ediyoruz.

Fadime07 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Fadime07 ()

Hacam yorumlarinizi surekli takip etmeye calisiyorum bi an bist o kadar dusermi dedim iyiki yanlis anlamisim

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam yazdığım endeks değil konya hissesi

Fadime07 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Fadime07 ()

Hocam bistte bu kadar dusus bekliyormusunuz

0BeğenmedimŞikayet

61WOLF61 ()

Selamlar hocam. Hakkınızı helal edin cok emek veriyorsunuz. Agix içinde yorum alabilirmiyiz hocam

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

16.30 üstüne atamaz ise dediğiniz olur

DmrDemir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Yarın akşam gibi mi hızlı yükseliş ne diyor küstüm ama ben anlamıyorum madem onun yorumumu onu anlayan birine sorayim:) döngü bitiyor muymuş yarın akşam

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bacak aşağı gitmesin o ayaklara kadar:)) ya calculater a küstüm kırgınlığı da geçtim:((

0BeğenmedimŞikayet

DmrDemir ()

Grt de sağ omuzdan sonra kol aşağımı salacak gösteriyor öyleyse güzel bekleriz:)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Üstadım baş tacısın, var olasın.

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

2937 - 4247 arasında bence bu sene git gel yapar.
5 yıl gibi uzun vade hisse alacaksan ya büyüme hissesi ya da temettü hissesi almak daha mantıklı bence

Açik_kahve için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Açik_kahve ()

Sn ustam, b. ist ile ilgili bişey sorsam:)
Konya çimento 5 yıl vade ile alım uygunmudur:)b. ist sayfası pek yardımsever deil:(

0BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

Kardeşim selam birde, wıng usd t destek direnç grafik alabilirmisin rica etsem

-1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Üstadım dokturuyorsun masallah :) saygılar hayirli geceler.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

CTXC

Dirençler 2637 üstüne atabilirse 2931 - 3037 dirençlerini test etmek ister

SUPER

1311 direncini aşabilirse 1414 ü test eder.

_elvabd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_elvabd ()

Süper ve ctxc bakarmısın ustadim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum