Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0793 15:55:00
EUR 34.9344 15:55:00
USD 32.3452 15:55:00
ALTIN ONS $2302.5050 15:55:00

Grafiği gönderen: calculator

Kanalı tekrar test ediyoruz. Kanal içine girip 5262 üstüne atarsa iyi olur. Eğer retest ise sıkıntı olur.

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Fathhshn ()

Hocam dardnl için yorumun öngörün nedir

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

:))) Ben çok makul bir yatırımcıymışım daha iyi anladım :)))

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

kıyaslamalı olarak evet.. nispeten.. size çamur attığım için utanç içinde kıvranıyorum şu anda :'(

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Yesilll75 hocam, 5262 üstünde tutunursa olabilir.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam arama mortorlarına yazarsanız. İstemediğiniz kadar konuyu anlatan video bulabilirsiniz.

Ülker345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

hakkınızda hayırlı ne ise o olsun.

Yakub_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Hocam elinize sağlık, en azindan destek direncleri ögrenebilecegimiz bir video varmi tavsiye edeceğiniz.

1BeğenmedimŞikayet

Yakub_ ()

İlk Öncelikle Bukadar açıklayıcı bir yazı için şükranlarımı sunuyorum..
Anlamaya çalışıyorum…! ama içindeki o his psikolojik olarak değişiyor. Uzak durmam lazım aslında bu Alım satımlardan bana göre değil.
Bak Şuan düşüyor mesela satasım geliyor… :(

3BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Yanlışları sıralayayım mı?
1. Teknik analiz bilmiyorsunuz (destek, direnç, trend ve strateji bilginiz yok)
2. Full alıp full satıyorsunuz.
3. Düştükçe alıyorsunuz. Her aldığınız zarar yazıyor. Alımlar düştükçe değil düşüş bittiğinde yapılır ya da yükseliş trendi başladığında alınır.
4. Parçalı alım parçalı satış yapmıyorsunuz. Ben bir direnç bölgesi içinde satış yapacaksam bile satacağım parçayı 3 e bölerim. ilk parça direnc bölgesine geldiğinde ikinci parçamı bölge içinde ve üçüncü parçamı bölge sonunda ya da oraya ulaşmadan dönerse
5. Desteklerde tutunmasını beklerim. Destekte tutunamaz ise almam alt desteği takip ederim ya da kırdığı desteğin üstüne atmasını bekler oradan alım yaparım.
6. Azıcık 3-5 krş yukarı gitti diye panik ile almam panik ile de satmam

0BeğenmedimŞikayet

AkutBeyi_06 ()

üstadım bizde k0laycılık var düşecekmi çıkacakmı hepsı bu işte emeklerine sağlık varlığın yeter

0BeğenmedimŞikayet

Yakub_ ()

Ben hep böyle kaybettim zaten. Sayfama bakınız. Geçen gümüş aldım 4,5 önce 40.45 bin zarar ile çıktım. Mesela bir daha yaşamak istemiyorum. :)

0BeğenmedimŞikayet

Yakub_ ()

Acemi'lik Efendim Bizimki Kusurumu Hoş görün.
Siz bilğili olduğunuz için temkinli Davranıyorsunuz, yolu bildiğiniz için yaptığınız doğru. Bizimki yanlış.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

:)) Abi, hiç bir şey bilmese bile insanlar baktığında hepsinde düşüşe ait formasyonlar olduğunu görmesi lazım. Açıklama yazmaya gerek görmedim. Önemli bir kaç hisse ve endeksin kanalı retest ediyor olması.
Grafiklerin amacı elinizde paranız olsun. Aşırı riske girmeyin. Tedbirli olun demek :)))

AkutBeyi_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Eyvallah abi haklisin basladim yavastan onlara bide biraz da hiissiyat nasiple grakikflerde destek benim icin oyle ilerliyorum

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Değerli kardeşim, tekrar atarım sorun değil.
Ama şu gerçeği bilin. alın terinizle kıt kanaat biriktirdiğiniz yatırımlarınızı benim iki dudağım arasına bırakmaktan ise bir yerden öğrenmeye başlamanızı tavsiye ederim. Yoksa yatırımlarınız zamanla erir.

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AkutBeyi_06 ()

üstadım selamlar nasılsın grafikler içim mtercim de bulman lazım ) emeklerine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Ben anlamiyorum abi ya kusura bakma bazen anladim dediklerimide yanlis anliyom 9ndan soruyom:(

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Abi grafiklerde net belli değil mi?
Thyao için grafik ve uzunca bir yorum yaptım zaten. Petkim de ise haftalıkta düşüş at nalı formasyonu attım. 16.43 Altın da kaldıkça çalışma ihtimali var.

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Abi yorumum geldi thy petkimi sormustum

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sayın hocam, bugün yarın çıkış yapmam lazım daire alacağım diyorsunuz. Maşallah risk almaktan da çekinmiyorsunuz. İki gün için aldığınız riski şaşkınlıkla karşılıyorum.
Ben sizin kadar cesur değilim.
Sn. @Hanım_Teyze benim aldığım riskler bence makul :)

0BeğenmedimŞikayet

Yakub_ ()

Çok teşekkür ediyorum. Buğün yarın çıkış yapmam gerekiyor o bakımdan. Bir Daire var çıkıp daire almayı düşünüyorum o bakımdan Sancım Efendim. Kusura bakmayın.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

O hareket tamamlandı. Ay döngülerinde çok büyük hareketler beklemeyin. Büyük hareketler mevsim döngülerinde olur o sebeple 21 Mart döngüye odaklanıyoruz artık. Retest mi değil mi? Bu sorunun cevabı önemli

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

21 Mart mevsim döngüsüne odaklanın :)

0BeğenmedimŞikayet

Yakub_ ()

Hocam 15 Mart dip döngü demiştiniz Acaba dediğiniz tam da bu sanırım..!

0BeğenmedimŞikayet

Yakub_ ()

Hocam 3600 adetim oldu Thy satış fırsatı mı 133070 ortalamam

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Yeni alım düşünen arkadaşlar için diyorum üst yorum önemlidir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum