Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0840 14:02:28
EUR 35.0141 14:02:28
USD 32.2795 14:02:28
ALTIN ONS $2387.1350 14:02:28

Konu: Gümüş ons

Günlükte sarkma olsa da olumlu durum var bana göre ve toparlamaya başlayacak gibi görünüyor. Rsi bana göre olumlu burada. PU var sarkmalar hafif kalır belki yeni bir fm Oluşturmak için sarkma olur sonrasında yoluna devam eder diye düşünüyorum. Yani üstteki kanal dirençlerini kıracaktır inşallah. Saygılar… ben çıktım.

Yorumlar (11)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Zararına satma sabret bekle derim ben sana. Biliyorsun sürekli takipteyim senin aldığın yerden de alımım var benim zaman sorunum yok alırken sürekli yazdım son alım 20.2 benim buradan aldığım da var 21.45 ten aldığım da var seninle aldığım. Zaman sorunun yoksa sabret bekle benim şahsi fikrim budur tabi karar senin kimseye kesin birşey demeye hakkımız yok zarar etmeyin diye söylüyorum. Bu iş sabır işi kardeşim zaman sorunun yoksa böyle yaparsan zarar etmezsin bence.

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Kerim bey 21.450 den aldiklarim var. Bir beklentin varmi uzerine atma yapabilecekmi.

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

azap_yolu ()

sende sağol

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Eyvallah kardeşim sağolasın. :)

azap_yolu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

azap_yolu ()

işte butun mesele bu kardeşim ağzına yureğine sağlık

2BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Çok sağol herkese saygım var lakin emeğe saygısı olanlara bir başka. Ben olayım veya bir başka arkadaş olsun fark etmez emek veren herkes bunu hakediyor diye düşünüyorum. Zamanında bizde birşey bilmiyor ve arkadaşlara soruyorduk ve her daim de emeklerine saygı duyduk destek verdik elimizden geldiği kadar. Bana göre olması gereken budur bunu inanın kendim için söylemiyorum genel olarak söylüyorum. Çok sağol herşeyi görüyorum takip ediyorum varolasın. :)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Varolasın abi Allah razı olsun seninde emeklerine sağlık çok sağol. :)

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

azap_yolu ()

her zaman emeğe saygı kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Teşekkür ederim kardeşim Allah razı olsun her daim destek veriyorsunuz varolasınız. :)

1BeğenmedimŞikayet

azap_yolu ()

eline koluna sağlık karedeşim

2BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğinize sağlık kıymetli kardeşim teşekkür ederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum