Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 14:35:51
EUR 34.8238 14:35:51
USD 32.3379 14:35:51
ALTIN ONS $2301.8900 14:35:51

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Altin ons aslında geri dönüş sinyalleri veriyor. Ancak geri dönüşü gumudun başlatması lazım. Haftalikta bile nerdeyse tekrar kuzeye dönecek görüntüsü var. 1851 usd üzerinde kapanis çok iyi olacak. 1877 usd en önemli hat.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Tm hocam çıkış olmadan satış yok zaten zararına vermeyin

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zeyce61 ()

20 den eklemek istedim bankanın yüzünden alamadım her türlü perişanlık çekiyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Su an gumus almaya değil de gümüşten kaçmaya çalıştığım için alım tarafına ağırlığımı vermedim. Bir satabilsek nerden nasıl güvenilir bir şekilde alacagim onu iyice arastiracagim inşallah.

Bozocan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Fon kısmını iyi araştırmak gerek o zaman. Onu da gecen paylaştım. Qnb bankası gumustrf ve goldttf fonları ile darphane altin sertifikası var. Altın s1 adında. Daha bunları arastirmadim. Bunlarda da makas düşük. Ancak ciddi araştırmak ve takip gerekiyor. Onun dışında bankalardan gumus altin dolar platin vs alımı bitti. Bitirdiler.

Abbas_baş için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Nkolay var. Gecen paylaştım. Gumus gram makası 53 kuruş dolar tl makası 40 kuruş. Ancak gumus dolar parite si çok çok düşük.

POLAT24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Valla Başkan fiba ve nkolay bu ikisi makas olarak uygun ama her nedense katılım ve bildiğimiz bankalar gibi bana güven vermiyor sanki varlık şirketi gibi büyük risk içerir gibi hissediyorum aksi düşenen varsa fikir telakkisi yapabiliriz ytd

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

O risk var. Ancak makası düşük banka diye bir seçenekte kalmadı maalesef. Fon alim kısmı ve nkolay seçeneği var. Başka da opsiyon yok.

Abbas_baş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Makası düşük olan bankalar çok da güvenilir değil bi sabah uyandığında kapandı olursa olacakları tahmin bile edemiyorum büyük risk şahsen ben girmiyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

POLAT24 ()

İyide hocam var mı makas aralığı düşük bir banka? Zaten gümüşü takip etmemizinde bir anlamı kalmadı. Al sat işi tamamen bitti. Eğer makas aralığı düşük bir banka bulursanız lütfen bizleri de bilgilendirin.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan_623 ()

Baskılar gitmesine izin vermez satışla durdurur gücü var uzun süre tutabilir bir an gelecek tam yukarı çıkarken birden baskı satışla gondermiycek burdan 13 yakında atarsa biraz oyalar sonra 12 lerde bence çok oyalanir burda aylar boyu bende 13 üstüne attimi cikicam hayır yok 7 ayda oyalamalarina beklemem Altın a geçerim yada tlde mevduat gümüş emtiya boş iş geçen yıl geldiği noktada rezillik bak bakalım hangi fiyatlama geçen yılla aynı

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Sanal böye işte hocam ancak böyle oynarlar bizimle fiziki almadığımız sürece biz o şansı her zaman tanıyoruz onlara

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Gittikçe kötüye gidiyor. Sanirim bundan kötüye de gidemez. Çünkü çok kötünün ötesi yok. Ons olarak kurtardığım an hesap falan kalmayacak bankada. Ne kadar açıyorlarsa açsınlar makası ondan sonra. Katılım bankası falan yalan. Hepsi milletin hesabına çökme peşinde. %300-400 kâr etmiş kurumlar bunlar. Para yatıranın kâr edemediği bir sistem. Kumardaki gibi sadece masanın kazandığı bir sistem. Ne halleri varsa görsünler. Merkez bankası rezervleri açık veriyorken dolar a da müdahale edemiyorlar ancak bankaları kullanarak dolarizasyonu engelliyorlar.

Hacı_Cemil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hacı_Cemil ()

Bende Altın ve dolar ı kurtardım k. t bankasından ama gümüş kaldı makas çok fazla bu bankanın işlemleri eskiden bu kadar kötü değildi son bir aydır iyice olumsuz yönde etkiliyor bizleri tez zamanda bizi Allah kurtarsın bunlardan

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Yıl içinde birçok kez gelecektir oralar. Fed %7 faiz yapacağını ima ederse bile ki %7 maksimum ulaşması düşünülendir.26.2 usd den 17.5 usdye düştüğünde bile 24.6 usd geleceğini kimse beklemiyordu. Fed faizlerin sonuna geliyor 20.5 usdden 22.5 usdye gitmesi için yil sonunu beklemez.

Ayhan_623 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan_623 ()

Yıl sonu gelir anca gelse

0BeğenmedimŞikayet

Binbir ()

Hocam aktif bankın (Nkolay) makaslarını siz yazmıştınız. Yatırım kısmından makas çok çok az. Şuan 0,6573 - 0,6575. bir miktar zararı göze alıp gümüşü TL ye çeviri p Nkolayda işlem yapabilirisniz.

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Umarım. oyle olur üstadim herşeyin güzel olması dileğiyle saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Zaten oranın düzelmesini beklemiyorum. Bankalar artik şikayet, blöf vs yemiyor. Benim hedef belli ons 22.5 usd oldugu an hepsi dolar a. Tabi o sıra Kuveyt satışı da sacma sapan bir değere düşürüp içinden çıkılmaz bir hale getirmez ise. Sonra o dolari da muhtemelen en azından parite si iyi bir bankaya. Yoksa burada teknik çalışmanın dipten almaya gayret etmenin al sat için uğraşmanin hiçbir anlamı yok.

1BeğenmedimŞikayet

KeremErhan ()

Mrb. Ustatlar hangi bankanın parite si iyi

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Hocam valalhi bugün Kuveyte gittim adam bizde böyle istersen çek paranı git dedi resmen bu saatten sonra oranın düzelme şansı yok bilgin olsun

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Eyvallah. Evet baktım parite si hala çok iyi. Hesabı açmadım hala. Ancak oraya geçmekten de başka da çare görünmüyor. Eldeki dolar i tasisam epey kesinti olacak. Eldeki tl ile o bankadan bugün gumus alınabilirmis mesela makas farkına göre. Sonra zaten parite ile çok rahat işlem yapılır durumda. Hala kararsızım önce Kuvetteki zarari kapatayım diyorum da belki de bugün dip seviye idi. Dolari ve tlyi o bankaya aktarmadim diye fırsatı kaçırmış olabilirim belki de.

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Üstad emeğine sağlık
Malum banka ile kurları takip ettiniz mi ben açtım güzel görünüyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum