Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 20:27:37
EUR 34.7643 20:27:37
USD 32.3737 20:27:37
ALTIN ONS $2300.4300 20:27:37

Konu: Rasyo

Bi obo oluşumu var gibi ama bakalım takip edelim.

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Cesur ben 20.2 den de aldım alttan. Düştükçe alıyorum dedim ya hani devam… ne dediysek o. :)

Ali_Cesur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Kuveytturk 90 makas,

Dorukhan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

40 kuruş yine iyi ben bakmaya bile korktum. :)

1BeğenmedimŞikayet

Dorukhan ()

Hocam 40 kuruş makas yanlış telafuz etmişim

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

usd parite oranı kaç? Bizde Usd 0.75 euro 0.87 tl desen uçmuş hiç bakmadım bile. Sende nasıl 4 kuruş?

0BeğenmedimŞikayet

Marsi10 ()

Hangi banka ustam nerden alıyorsun

0BeğenmedimŞikayet

yete ()

hangi banka sizin 4 kuruşşş olarak

0BeğenmedimŞikayet

Dorukhan ()

4 kuruş makas bende

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Şuan iyi gidiyor ama 20.6-8 arasını takip et bir ihtimal belki oralardan bir satış gelebilir kesin değil sadece tahmin ama duruma göre bakmak gerek takip şart. Müsait olursam bende takip edeceğim olumsuz bir durum görürsem paylaşım yapıyorum zaten anladığım kadarıyla. Makas açık değil mi sende nasıl alacaksın? Satma işi belki olur da alma konusunda makas açık zor.

0BeğenmedimŞikayet

Dorukhan ()

Peki satış yapsak burdan düşerse alım yapmak için

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Al- sat hakkında bir şey diyemem alın yada satın diye. Ben şahsen nakit ve zaman sıkıntım yoktu düştükçe aldım her noktadan alım var 23.4 ün Altın dan. Parçalı azar azar aldım asıl yüklü alımı ise henüz yapmadım. Makaslar açık zaten alınacak bir durum yok. Hele bi netleşsin gidişat takip edin ona göre parçalı girin girecekseniz de sadece bunu diyebilirim ama alın satın diyemem. Formasyon oluşursa olası alım satım yerlerini yazıyorum tahmini olarak ama kesin alın diyemem buna siz karar verin bence bu konuda kendinizden başkasının karar vermesine de izin vermeyin. Fikir alın takip edin ama son kararı her zaman siz verin bana soracak olursanız eğer. İnşallah uygun bir yerden almak nasip olur size kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Dorukhan ()

Hocam Gümüş alınırmı bu seviyelerden

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Orasını tam bilmiyorum ama onslara yarayan bir veri gelmiş sanırım hareketlilik başladı. Takip etmek lazım kapanışları vs.

1BeğenmedimŞikayet

Dorukhan ()

Bu kadarla sınırlı kalacakmı yükseliş

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Mesele anlaşılmış diyorsun yani. :)

1BeğenmedimŞikayet

Dorukhan ()

Çıkıyormuş

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Obo yu çizdik ya ayıp olmasın çalıştıralım bari dediler. :))

Abbas_baş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Obo çalışınca ne oluyormuş baktın mı? :)

1BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Valla adamsın :))

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Rasyo nun kafaya akşam balyoz vurdum ya etkisi oldu şimdi tam sersemleşti kardeşim. :))

Abbas_baş için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Kardeşim sağol emeğine sağlık tam zamanında yetiştin :))

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bu obo çalışmıştır! :))

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Obo çalışırsa rasyo düşer gümüş ons hafif yukarı hareket eder. Açıklaması bu kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Nalet dönmedi gitti bekliyoruz bakalım şu veride bi açıklansın.

azap_yolu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dorukhan ()

Obo gelişimi olursa ne olur düşer mi çıkarmı

1BeğenmedimŞikayet

azap_yolu ()

çift tepe yapıp dönsun artık kardeşim millet zararda eline koluna sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum