Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 11:29:29
EUR 34.9839 11:29:29
USD 32.2051 11:29:29
ALTIN ONS $2414.8350 11:29:29

Grafiği gönderen: calculator

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yakub_ ()

Sy @calculator B, ist geri Dönüş başladı diyebilirmiyiz . !
Destekleri yazmışsınız okudum. 5020 den döndü mü acaba.. ! Gün kapanışı ile bi yükseliş geldi gibi.

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yakub_ ()

Sy. @calculator thy Aldım ortalama 134, Dönüş geriye başlamış olabilir mi sizce. ! Kaç gündür Thy gibi İniyoruz :(
Günü Kapanışını 129, Derken. tekrar 130,90 Geldi. Rica etsem bi yorum alsam.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

:))) Çok haklısın hocam :)))

Switchb4ckk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Switchb4ckk ()

Ben toplu iğne bile al demem buna eline batar benim başımın etini yer

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Hayırlı geceler
Sağlık ve sıhhat olsun
Al sat fırsatları bitmez
Yüzde elli nakit kuralı devrede bu şekilde iniş ler çıkışlar oldukça bir şekilde kar edilir
Konfor konusuna bişey diyemem calculator ustad emek verip zarar etmemizi istemeyen birisi gerekli olan ne ise onu yapar sıkıntı olmaz.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Doğru diyorsun üstadım, istiyor ki şuradan al şuradan sat dememizi. Sanki benim her işlemim başarılı :)) Öyle olsaydı sayılı zenginler arasına girerdim. Hamd olsun zarar etmiyoruz güzel de karımız oluyor ama bizim de zararına açtığımız işlemler oluyor.

Switchb4ckk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hemen engellemiş yine tamam dedim teşekkür ettim iyice oyuncak oldum gibi bir tuş engelle gitsin:(( neden kime kıymet versem böyle kırıyor beni sözlerine kirilmiuorum ama engel beni uzuyor hayırlı geceler

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Sorun yok değerli kardeşim anladı sanırım kar etmesini istediğimiz bir kardeşimiz inş doğru yerde alim yapıp kar eder
Arada biz elden geldikçe iniş çıkış hatlarını yazarız yazmaya çalışırız
@Selda09 a ben arada nazım geçtiği için rahat yorum yapıyorum
Neticede bizler de piyasaya yön veren değil kendi çapımızda kar etmeye çalışan ufak yatırımcılarız

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Üstadım, ben abladan usandım vallahi.

0BeğenmedimŞikayet

Switchb4ckk ()

Hocam boşuna yoruyorsun kendini laftan anlamıyor onu geçtim birde üste çıkmaya çalışıyor ben engelledim rahatım

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam ablacım yüzde 30 alırım beklerim teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

yaw abla 9 mart geçti şimdi de 15 martımı bekleyeceğiz yazıyorsun. Ben ne yapabilirim ki piyasayı ben kontrol etmiyorum. Ben küçük lokmayım. Balinalar karşısında benim esamem okunmaz. Sen beklemek istemiyorsan al. Ben 9 mart ve 15 mart olayını döngü uzaması olursa diye döngü mantığı için anlattım. Döngü uzar ya da uzamaz bilemem. Elliot analizinde elliotçular dalga uzaması gerçekleşmeden dalganın uzayıp uzamayacağını bilemediği gibi ben de döngü uzamasını uzamadan bilemiyorum.

Sn. @ntmen_× daha nasıl anlatayım bilmiyorum. Yardımcı ol.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ben ona kızamam o kızsa da o bilir anlamada sıkıntı var o da açık uçlu cümlelerden dolayı piyasa netlik yok bendeki panik de birleşimde şimdi 3 kez sordum 9 mart bitti düşüş 15 marta kadar devam mı tamam mi diye alalım mi diye cevap alamadım:(

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Abla sürekli aynı şeyi, yazıyoruz. 2-3 gün önce seni döngü yorumuna etiketledim. 5-9 mart dolunay da dip yapmaz ise döngü uzamış olur 15 mart önemli hale gelir yazdım sana.
2. Grafik attım ve destekleri , teknik hedefleri gösterdim.
3. Alım için neden acele ediyorsun.
4. Dip tepe avcısı değiliz. Kesin dönüş görmeden almak risktir. 3-5 krş üstten al ama riski az yerden al. En azından zarar etmezsin.

Daha ne diyeyim ? Ben dönüşe inanmadan alım yapmam. Alacaksanız ya da satacaksanız kendi iradeniz ile yapın. Ben en azından bir yön gösterdim.

Aynı şeyleri yazıyorum anlaşamıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Bence sana demedi yanlış anlaşılma olmasın konforunu açtıysa konu sen değilsin bence
Ayrıca @calculator kimseyi kırmak istemez yoksa beni engellerdi ilk başta onunla bi ufak yanlış anlaşılma olmuştu hallettik medenice
Sevdiğim saydığım kişilerden biridir tekrar belirteyim

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Sn üstadım tespitleriniz 10 nr
O sirke döndü diyen kişi bende engelli galiba
Sizin gibi bu işlerde tekniğine güvendiğim bir kaç arkadaş var
Tekrar saygılar sunar emeklerinize tsk ederim
Kar zarar önemli değil biraz anlayış ve hoşgörü eksik bazı kişilerde onun tedavisi yok malasef

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Canım kardeşim 9 mart bitti alalım mı bekleyelim mi dedim tamam kırıcı olmaya gerek var mı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum