Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 02:24:29
EUR 34.8238 02:24:29
USD 32.3379 02:24:29
ALTIN ONS $2301.8900 02:24:29

Grafiği gönderen: HÜMANİST_

Anlık işlem yapıyorum ve buraya yazacak fırsat bulamıyorum. Borsada yeni işlem kültürüm bu t hü

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

ben bekleyeceğim arkadaşım sabahki coşku yok şuan. olur da x bir kağıt alırsam yazarım

necom için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Samsunlu55_61 ()

b. ist 30 un en düşük hissesi kar satışı geliyor gibi ytd

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

huner düşerse alayımı 850 gibi

HÜMANİST_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

ne alalım arkadaşım bekleyelimmi

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

sorma arkadaşım ben de aldım baktım çok ağır çok yavaş sattım. Grafiği temiz ama uzunda önü açık. 8,60-8,70 arasına gider o sabredin artık t hü

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

ah hocam şu odaşı bi satsam kanı gibi gidiyo

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

bugüne kadar ne aldıysam ve ne zaman sattıysam yazdım zaten arkadaşım ben burada. Bazen de dakikalar içinde dalıp çıkıyorum onları malesef yazamıyorum. sadece bugün ilk defa ekran görüntüsünü attım. tarz değiştirdiğimi belirtmek için. Kendimi karabatak olarak adlandırıyordum şimdi ultrakarabatak oldum :)) Alırsa yine yazarım ama t hü

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

siz ne alırsanız bende alacam haber verin

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

odaş ı sabah açılışta sattım arkadaşım. o kağıdı beğenmedim kağnı gibi çok ağır. Huner aldım sattım şimdi de bakınıyorum ne alsam diye hemen satılmak üzere

gumusunfendii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

olsun nasip diyelim

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

bankada 857 den veriyordu almadım bekleyelimmi

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

8,58 i yakaladık ama alamadık desene :(( sağlık olsun. ters zamana denk geldi bu sefer

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

ustat
odas sattin mi
kapanisi mi bekliyon
")

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

hocam afiyet olsun en son 855 oldu ha düşüyo derken yükseldi alamadım

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

şimdi geldim ekranın başına arkadaşım bu düşüştü en son kaçı gördü takip edebildin mi? Grafiği iz bırakmadan olduğu yerden kestiği için net rakamını göremiyorum. Canlı izlemek lazım ki bilelim kaça düştüğünü. İnşallah sen görmüşsündür ve durumun nedir aldın mı?

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

Allah bin kere razı olsun saygılar tmm takip ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

arkadaşım malesef ayrılmak zorundayım yemek molasına çıkacağım. Dediğim gibi günlükte 8,58 Altın dan 8,45 aralığına kadar alınabilir ama yine bugün satmak şartıyla. Bana nasip olmayabilir. Emir vermedim ben. Karar senin. Saat 13:30 itibariyle ekran başına döneceğim o andan sonrası duruma göre bakacağım alıp satmak için

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

işte borsada bu yüzden mecburen varım. 1 dakika içide bile kar alabilme ihtimalin var. euro dolar emtia eskiden onlarda da vardı ama sağolsunlar bitirdiler herşeyi. Yakında emtia veya döviz alanı hapse atarlarsa şaşmam. Bu kadar da olmaz gerçekten de. usdtry de 0,02 pips makas vardı şimdi olmuş 50 pips makas. Suça sürüklenen çocuk tabiri gibi borsaya sürüklenen yatırımcı yaratılıyor. t hü

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

hemen satmak şartıyla alacağım bekleme yapmam

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

tmm bekleyim Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

8,58 in Altın dan alabilirsem ben de alacağım arkadaşım sadece bugüne özel ancak t hü

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

mrb biraz nakit var 875 veriyo alınırmı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum