Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0960 10:19:59
EUR 37.5321 10:19:59
USD 34.2208 10:19:59
ALTIN ONS $2611.2800 10:19:59

Konu: Gümüş ons

Üstteki 7 gün evvel attığım grafik takip yerlerim aynı yerler alttaki biraz evvel attığım güncel hali.

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Altınlarımı_verinnn ()

Teşekkürler elinize sağlık

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Ah 20.4-5 alımım olsaydı bende çıkacaktım dün de yazdım bir kaç defa. Ons fazla gitmez geri çekilir dedim ama elde alttan alım yoktu yeteri kadar kâr olsa çıkardım benim son alım 20.82 de idi. İyi etmişsin çıkmakla şimdi takip etmek gerek biraz evvel yazdığım ve grafiğini attığım noktalar takibimde altta bakalım.

Altınlarımı_verinnn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınlarımı_verinnn ()

Hocam dün en tepeden çıktım alım neresi uygun sizce

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Nasip bakalım takip ediyorum duruma göre bakarım.

Abbas_baş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Önemli olan görmeden aksiyon almak bu seviyede alımım yok mecburen alacağım ama senin parça var yukarı giderse pişman olmazsan ateşle gitsin ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bende ekleme yapacam ama şu veriyi bi görsek mi diyorum acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Takipteyim Başkan yukarı yönlü 21.2 21.9 arasında 1 kere bir de dün 20.55 21.18 arası verdi son 1 ayda devamlı kırmızı oldu elbet yakalayacağız parça eklemeye devam ediyprum ytd

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Dün yazdım kısada bu iniş çıkış değerlendirildi alıp satan varsa iyi etti biz 20.2-3 arası alırız diye bekledik alsak bizde satardık. :) nasip değilmiş demekki. Sende takip et iyi bir yerden girersin artık. Yarın veri varmış galiba önemli. Piyasayı bi rahat bırakmıyorlar ki sürekli baskı baskı ne alabilen var ne de satabilen.

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Bencede gelmesin Başkan temennimiz yukarı gitmesi yine de yarın ki veri ile belli olur biz aksiyon almaya devam ediyoruz al sat bi yerde yakalayacağız illaki ytd

glbalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Heralde Yani öğleden sonra alım yapacağım inşallah bir parça daha perşembe günü haftalık ödemeler geliyor bakalım nasip ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Valla dün çok pişman oldum dedim ya son alım 20.82 idi bi alt alımı yapmadım inan alsam satardım dün 21.14-17 arası. :(

1BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

20.5 gelirse bu defa kaçırma bari :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum