Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 18:56:20
EUR 34.7748 18:56:20
USD 32.4684 18:56:20
ALTIN ONS $2337.9850 18:56:20

Konu: Voyager satıyor bu coinleri

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

KURAL01 ()

20 k dan aşağı dogru topladim ben bazı coin ve token yerine gelmedi

Say•my•name için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Say•my•name ()

Sana bişey diyim mi sen ve senin gibiler 15 k gelsede alamaz bı defa 9 k der 9 gelse 5 der açıkça söylemek gerekirse ben senin herhangi bir borsada paran bile bulunduğuna şüpheliyim geçen sefer evet alım satım yapıyordun büyük ihtimal onlarda kalem üstündeydi not defterine surdan alsam şuradan satarım gibi tabi yanilaladabilirim

Issizadam63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Çok güzel açıklama olmuş.
Dipten alamazsın tepeden sayamazsın diye bir şey vardır alim satimda en dibi bekleyen havasını alir en tepede sattım diyende havasını alir bu piyasada

Ayfah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Say•my•name ()

Zor buradan artık yukarı gider:))

0BeğenmedimŞikayet

Ayfah ()

Sırayla milletle dalga geçiyor. Onun amacı buraya gelip eğlenmek. Gümüşte Altın da dövizde vs de aynı yorumları yapıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Ama bu sefer 15 k geldiginde kesinlikle alcam

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

En buyuk hatam. ordaydi işte..12 k civari agir basiyo denildi 12 l bekledim almadik ucup gitti

0BeğenmedimŞikayet

Say•my•name ()

Kaçtan almıştın

KURAL01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KURAL01 ()

Orda bile ful maldaydim hala 20 k zarar var gitmiyor btc boş cıktı yada bize denk gelmedi

0BeğenmedimŞikayet

Say•my•name ()

15.500 den neden almadın öyleyse 25.000 den satardın

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Onlar grafikci analist isi bilen ekonomist kafali hocalar... ben n e grafik bilirim ne bisey.. sadece hayalimdeki rakam gelsin alip uc bes ay bekleyip 3 katina satmak ben bu kafadayim

1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Allahın hergünü aynı yazı yazılırmı. ben engelledim

0BeğenmedimŞikayet

Ayfah ()

Kafa yapıyor ise insanların hakkına giriyor.

Roketci_1234 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayfah ()

2 yılda dünyada neler oldu. Sahmeran a roket e nicotine gazı ye Vural a açık kahve ye ... ntmen e ve aklıma gelmeyen buranın müdavimleri ne bak: hep alıp satıyorlar alıp satıyorlar...

1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Kafa yapiyo 1 yildir:))

1BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Paranın Altın da kaldın o zaman

1BeğenmedimŞikayet

Ayfah ()

Hocam hep aynı hareketler. 11 07 den 12 80 e gitti. Belki 50 kez böyle hareketleri yakaladım. 250 kez de kaçırdım. Asla zarar etmedim. O kadar basit bir coin ki, ama sizin niyetiniz belli. Anlamak istemiyorsun. Gözünle gördüğünü bile reddediyorsun. İstediğin zaman alta stop koyarsın. Kaybın 200 tl olur kazancın 2000 tl. Ama niyetin kötü senin. Hiç almadığın hiç riske girmediğin konuda devamlı aynı düşüncelerle hareket ediyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

2 sene once bin liralik tam da aldigim koinlerdi bunlar hocam...

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Düşebilir sıfırlanmaz

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Bu ne demek hocam yani bu koinler sifirlabacak mi

0BeğenmedimŞikayet

siradan1i ()

Abi bende spell vardi be:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum