Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0978 21:18:00
EUR 37.6259 21:18:00
USD 34.2498 21:18:00
ALTIN ONS $2645.7600 21:18:00

Konu: grt

⭐⭐ntmen_× ()
Bitcoin

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Nazar dikkat ettiysen grt 1 hafta önceki rakamda takılı kalmış

0BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

Yok abim 4 /1 sattım emir verdim 1400 1380 2 parça alırsa 1700 adet fazlalasacak adet teşekkür ederim

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

22.700 kaç destek küsurati

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Tmm yaw kızma hemen ne var elinde yorum yaparız nasıl olsa tutmuyor; )
@NAZAR kardeşim parçalı işlem yaptın umarım ayrıca Manuel yapmaya dikkat et ekranda oldukça
Eger takip etmediğin zaman yüklü kalırsan en azından 4 te 1 filan aşağı iğneler ve devamına karşı Bo rakam belirle emir verip bırak zarar artmasın
Ayni şekilde 4 te 1 kar ile satacak şekilde de emir ver
Emire yakın görmeden işlemler olursa emirler havada kalırsa o coinde avlama mod devrede dir sen full satınca artar arkasından bakarsın

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Allah'a emanet karambole yaparım ben de canın sağ olsun kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Bu arada j. yellen abd haz bakanı btc için güçlü bir düzenleyici çerçeve filan demiş etkisi ondan yansıdı galiba piyasalarda ondan dolayi ufak bir düşüş oluyor

NAZAR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

Çok saol abim evet dolar sayfasından beri tanisiyoruz

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Darılmadım yorum yapmiycam dedim ; )
@NAZAR kardeşim seni 5 yıldır sayfadan tanırım bilirsin aramızda kar zarar sıkıntısı olmaz maksat elimizdeki parayi arttırmak artmiyorsa hata nerde onu beraber bulmak Allah öncelikle sağlık sıhhat versin hepimize

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

Biraz panik atak var sanırım ablada ondan, onuda öyle kabullenecegiz napalim

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Yanlış anlama kardeşim zarar etmeni istemem bilirsin sende benim ayni şekilde zarar etmemi istemezsin zarar etsen bile sesin çıkmaz bilirim
Selda09 ablacığıma biraz takıldım; ))
Panik işlem yapıp neden öyle dedin diyordu stopladigi fettry 8.05 o gün beklese yada parçalı işlem yapsa 9 37 ye yükselişte parcali kar cebe de yapardı hala parçalı işlem yazıyoruz bunlari yazmak bile boş herkesin yapması gerekir
Anlık saatlik yönler değişiyor bizim basit tahminlerimiz 10 dk da çöp oluyor

0BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

Herkesin aklı var abim kimse kimseye zorla bişey yaptırmıyor ben her zaman söylüyorum ALLAH yardımcı olandan razı olsun kimse kimsenin paralı traderi değil ki olsa da bir yere kadar ben çok teşekkür ediyorum tüm yardım edenlere saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ablana darılma ablalar sever de sitem de eder sevmedigim değer vermediğime sitem etmem ablacım elim tutup alamadım panikle aldım 10 kuruş zarara satıp 10 kuruş kara sattım ana parayı alayım birakcam bi süre:)

0BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

Ben sitem etmedim ki abim

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Sağlık olsun @Selda09 8.20 de fettry satınca bana neden short dedin yanilttin diyordu alıştık zaten dost bildiklerimizin sitemlerine

0BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

Keşke abim

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Keşke ilk yorum çıksa idi 5 gün önce şimdi 4 te birini stoplamis olurdun buralardan ekler sayi arttirirdin

0BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

Tmm abim çok sağol

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Aynen öyle kardeşim minik miktar stopla 1000 dolar lik ise 50 şer dolar stopla gibi
Sonra yukari artıyor ben yanıltmis olmayayım

0BeğenmedimŞikayet

Açik_kahve ()

Veyy, kendimden korkmaya başladim haa, acemi halimle bi bakışta 13.60 mı ne bulmuştum, ustalar sağolsun

0BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

O zaman şimdi 1450 stop yapmiyim demi abim 1350 Altın a düşerse yani

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

0.138 ve 0.134 civarı ufak stoplar yap buralardan yukari dönmezse parçalı stop ve ekleme yapıp kontrol edebilirsin Manuel yap
yüklü ise emirli stopları anında halledip yukari atar kendini belli olmaz

0BeğenmedimŞikayet

NAZAR ()

Teşekkür ederim abim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum