Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0753 21:12:30
EUR 34.7281 21:12:30
USD 32.2740 21:12:30
ALTIN ONS $2313.9000 21:12:30

Grafiği gönderen: Strongwolf

Birçok defa anlatmaya çalıştım ama anlayan oldu ama dikkate alan bile olmadı.
Her ne alıp satıyorsanız, dünya düzenini kuran, oyunu kuran ve her daim oyun bozucu olan esas oğlan DXY takibini ve metal alacaklar için hangi ürününün ucuz veya trend yönünün belirlenmesi için rasyo takibini unutmayınız.
Bugünlük bu kadar yeter sanırım.

Hayırlı akşamlar...
DXY - RASYO

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

O dip; ürün/rakamsal değil dostum, güzel ülkemizin geleceği adına yazılmıştır.. Bilgine:((ytd..

Strongwolf için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Çok KİBAR, ince ve nayifsiniz, iyi ki sizin gibi dostlarımız ve kardeşlerimiz var, çok teşekkür ederim çok haklısınız.
Aslında pekişmesi açısından aynı grafiklerin güncel durumlarını farklı açılardan paylaşmaya çalışıyorum ama biraz kenara çekilme ve dediğiniz gibi DEĞERLERİMİZE DEĞER VERME vaktidir.
Syg.

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Emek yaş ve tecrübe olarak kesinlikle büyüğümsünüz, değerli ömrünüzden bizlere vakit ayırıyor profesyonelce teknik analiz çizimlerinde bulunuyor fiyatlara birçok farklı pencereden bakmamızı sağlıyor doğruya ulaşmamız için azami gayret sarf ediyorsunuz size ve sizin gibi
başta @VforVendetta• hocamıza ve kıymetli dostlarınıza ne kadar teşekkür etsek etsem az gelir, iyiki varsınız var olasınız saygıdeğer @Strongwolf hocam ve değerli hocalarımız... Lütfen sevdiklerinize ve kendinize de vakit ayırın kendinize iyi bakınız... Hepinize saygı ve sevgilerimle...

3BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Saygı bizden efendim, hayırlı geceler.

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Neden aldın ve almaya devam ediyorsun o zaman mübarek:) hadi ben kaçar hayırlı geceler.

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Bana eyivALLAH Temmuz sonu görüşürüz.. Oraya kalırsa:((ytd...

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Elinize emeğinize sağlık sağ olun saygıdeğer @Strongwolf hocam saygı ve sevgilerimle...

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Dostum.. Astrolojik olarak olacakları yazsam buralar karışır.. Tebessümle izliyor ve heybeyi doldurmaya devam ediyorum, edeceğim.. Öyle bir yıldayız ki..5 Şubat'ı yazdım anlamadılar, ben tedbirimi aldım.. Daha da dibi var maalesef.. Yazmayım diyorum olmuyor:((ytd.. İnsanlar ve sen maalesef uyuyorsunuz:))ytd...

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Senin yazdığının geleceğinden hiç şüphem yok, ben gram TL konuşmuyorum:)))

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Bana eyivALLAH.. Sadece aldığımı yazarım belki.. Gümüş 30 TL olduğunda bu yorumum anı olarak kalsın.. Saygı ve sevgiler:((ytd..

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Tüm siteye son kelamım..23 Temmuz-4 Eylül arası Venüs Retrosu var.. Öncesinde $/TL'yi yukarı itecek neler var neler, özellikle tutulmalar.. Venüs Retrosunda tarih boyunca metaller tarihi zirvelerini görmüştür.. Daha fazla kelamım olmaz.. Buralar çok ucuz seviyelerdir.. Biz millet olarak pahalı ürün almayı seviyoruz.. FED v. s hikayedir, astroloji asla yanılmaz.. YTD...

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Evt öncelikle kapanış izliyoruz gün içi farklı rakamlar yansa bile

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

8 TL'nin altı var mı? .. Bana o lazım:((ytd..

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Pota mı, zaten geldi sayılır:) ben kırılırsa dedim ama farkındaysanız:) Destek kırmak Altın a sarkmak veya bir iki gün altında kalmak anlamı taşımaz, benin için kalıcılık önemli olan ve göstergelerle temel faktörler.

Bozocan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Üstad zaten yükseliş trendinin başladığı 21.7 rakamını kırmış sizce 21.05 potada değilmi?

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

21,05 kırılırsa çok dikkat et...
Mart sonuna kadar geçerli bu söylediğim aman dikkat.

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

8 TL nin altı senin, üstü benim.. Oraya kadar alabilirim Altın a sermaye izin vermiyor:((

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Ne yapayım.. Gümüşe bulaşırsan... Dibi yoktur.. E bunu sen bize öğrettin.. Dibi söyle orayı bekleyelim o zaman?

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Hayırlısı olsun üstad bende alımlar var düştükçe ekliyorum bakalım. Kolay gelsin sana. Bilgi için teşekkürler hayırlı akşamlar…

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Ala ala bitiremedin, inan korkuyorum ben alacağım zaman stoklar bitecek :)))

2BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Düştükçe alırız, sonunda da biz yunuslar kazanırız.. Balinaları her daim yendik, yine yeneriz:((

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Selâm kardeşim.
Rasyo kama formasyon hedef ölçümü net olarak 90 puan, tobo ise 93,50 zaten bunlara ve dxy formasyon hedefine istinaden uzun süredir full usd tarafında bekliyorum.
Hem rasyo, hem de dxy formasyon teyitlerini yaptı, test etti ve teknik olarak önlerinde dirençler hariç bir engel kalmadı, 85,20 üzeri rasyo, Altın oran 104,529 üzeri dxy kalıcı olursa murada ereriz, ancak sadece fed başkanları çıkar ağız değiştirirse yön değişebilir, aksi takdirde beklemeye devam edeceğim.

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Üstad rasyo kama hedefi sen kaç baktın? Ben 88 di sanırım birde uzun vade alttan gelen trend çizgisi var o da 87.7 civarı olması lazım ama oraya gidecek mi acaba? Trend retest yaparsa dediğim seviyeye kadar bende bekliyorum o da olumsuzluk için son noktam benim gümüş tarafında. Saygılar…

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum