Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 10:42:21
EUR 34.7748 10:42:21
USD 32.4684 10:42:21
ALTIN ONS $2337.9850 10:42:21

Konu: dxy

Arkadaşlar; gümüş ons incelerken, öncelikle mutlaka rasyo ve DXY takip ediniz. Bunlar olmazsa olmazlardır. DXY maestrodur, onsların gidişatı hakkında bilgi verir.

DXY'de görüldüğü üzere son yükselen minör trend üzerinde hareket ediyor. Orası aşağı yönlü kırılırsa 104.x Altın da kalması, onsların yukarı yönlü hareketi için önemlidir. Trend yukarı yönlü devam ederse yukarıda 105.3x bölgesini önemsiyorum. Tüm metallerin gidişatı için önemlidir, takipteyim. Ytd.

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

B_O_Z_H_İ_M_A_S_ ()

hesapladım sizin için.
üst yorum.

istifaediyorum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

istifaediyorum ()

Ebet dolar 18 .90 yani 19 75 gelse oldu

B_O_Z_H_İ_M_A_S_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

B_O_Z_H_İ_M_A_S_ ()

19.80/31,1*19= 12,09 lira olur kardeş.

istifaediyorum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

istifaediyorum ()

Birden olabilir 19.80 gelse 19 da dolar olsa kaç olur hocam

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

Senin bir gün alıp sattığını görmedim 1 yıldır ama düşecek kokusu yaşamışsın

Issizadam63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

yorumu (2 saat önce)
Altin tarafinda grm olarak cok fazla dusecegi bir alan yok bana gore dususler alim firsati kademli baslanabilir dolar kayiplari tlefi edecek tir dolarin onu acılıyor hareket zamani yakalasıyor grmcilar rahat olsun

https://altin.in/erool37

0BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Yav dostum seni ben bilirim uzun zamandır işlem açmıyorsunuz bu tür rakamlar yüzünden siz Kendi paranizin sahibisiniz alım yapmak için bir yer belirleyin ve alın yada hiç almayın zamanıza yaazik

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yok gelmez. dolar artıyor, onu görmüyorlar. Gümüş ons düşse bile dolar yükseldiği için gümüş gram fazla düşmüyor.

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Hocam gumuste 10.80 konusuluyo gibi.. gelir mi bu seviye?

0BeğenmedimŞikayet

Silverrr ()

Evet akbank* tan ufaktan topluyorum t. Finan* onu bırakacağım 28 satış ne demek

Murataga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murataga ()

13/14.2 saat 12.34 de baktım Kuveyt mobil

0BeğenmedimŞikayet

Silverrr ()

Almadan ziyade elindekini güzel kur yapacağız bu haftalık satabilirsin diyor
Ama sattığını alamıyorsun haliyle 28 TL olunca bakalım ne olacak

0BeğenmedimŞikayet

Murataga ()

Satış kuru o 2 saat önce baktım mobil den

Silverrr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Alma diyor kibarca

0BeğenmedimŞikayet

Silverrr ()

Akban* mobil 13.32

0BeğenmedimŞikayet

Murataga ()

14.2 Kuveyt

0BeğenmedimŞikayet

Silverrr ()

T. Finan* 13 sat 28 al akıl işi değil bakalım

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

S. çimden sonra

Angel_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Angel_06 ()

Sert Yükseleceği anlamına geliyor bu hocam yanlış mı?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Merkez bankası döviz ve kıymetli metal alınmasını azaltmaya çalışıyor. Bankalardan makası açmaları istenmiş.

erensklar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erensklar ()

Selamlar çelik hocam uzun zamandır bazı sebeplerden dolayı siteye giremiyorum şimdi girdim tf kullanıyorum makamlar felaket 13 alıyor 25 satıyor bunun nedeni nedir düzelmeyecek bu rakamlar yada başka bir banka tavsiyeniz olurmu saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Y_A_A_E_H_S ()

Çok teşekkür ederim çelik bey.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Makas çok fazla. Alıp sattığınızda %2-3 gidiyor zaten. 10 gün için değmez.

Y_A_A_E_H_S için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali_Cesur ()

Ben karismak istemem lakin makaslar nedeniyle teleden ne olursaniz alin yakin tarihine zarara ugrarsin marjlari ve vergileri dusunursen zarar edersin. Fakat celikten cevabini al iyi olur. Herkese dilemme

Y_A_A_E_H_S için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Y_A_A_E_H_S ()

Çelik bey merhaba öncelikle çok geçmiş olsun. Size bir konuda danışma gereği duydum. Elimde artık gümüş yok gibi yaklaşık 10 -15 gün sonra kullanacağım tl var. Araba alınacak bu parayla. Siz olsaydınız tabi borsa hariç benim için gümüş Altın dolar vb. gecermıydınız bu süreçte? Bütün sorumluluk bana aittir, sadece sizin görüşünüzü merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ki haftalıktan baktığımda 2021 den gelen trend bozulmadikca bu ihtimal var maalesef:( ytd
@celik2119

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hocam 105 ustundeki trendler mi, kanalın kesişme noktası mi? Çanağa doğru mu gidiyoruz, etmeyin:)))

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Burada en üstteki kesişme noktasına dikkat etmek gerek. Hedef orası bence.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum