Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 02:16:53
EUR 34.7927 02:16:53
USD 32.4033 02:16:53
ALTIN ONS $2303.3900 02:16:53

Konu: Gümüş ons

Zig zag belirttiğim yerlere bakın. Aynı şekilde hareket etti. Düşen kanaldan itibaren an be an nasıl hareket edebileceğini yazdım robotumuz olmasada kendi çapımızda bizde yapıyoruz birşeyler. :)

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Kardeşim ons salıyor yerinde dursa artar dı.

Samsunlu55_61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Sorma ya asrn üstada çok üzüldüm. :( o benim ustam ben bu işi ona sora sora öğrendim. Bugün çizdiğim bu grafiklerde onun emeği çok. Ben üye olduğumda onu takip ettim calculator arkadaşımızı takip ettim Hakan abi vardı Altın tarafında onu takip ettim ama en çok asrn üstad tan yardım aldım onun yeri bende ayrıdır her zaman yazarım. Acısı çok o yüzden sanırım kafasını dinlemek istedi onuda anlamak gerek. İnşallah bir gün gelir. :(

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Samsunlu55_61 ()

dolar la işlem yapıyorum dolarda emir yok tl den yüksek emir verdim ani çıkışa karşı ytd

İbayram için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kesinlikle calculator arkadaşımız çok yönlü analiz ve teyitle çalışır ve istatistik verilerine kadar inceler. Bunları anlaşılır hale getirip herkesin istifadesine sunabilirsek zarar ihtimali azalır.
Yapılan paylaşımlar dikkatli incelenmiyor karşılığını bulmuyor ve çoğu yerde yanlış anlaşılıyor. ASRN de istifa ettiğini duydum. Çok yazık.

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İbayram ()

13.15 ten 13.20 uzerine atti anlik ama hem ons hem dolar geri cekildi yine

Samsunlu55_61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Samsunlu55_61 ()

dolar yukarı attı gümüş tl niçin atmıyor

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Benden çok daha usta arkadaşlar var onların yanında anlıyorum diyemem ama az biraz yapıyoruz birşeyler. Tecrübe konusunda üstün olan bir çok arkadaş var burada, ben kimsenin emeğine tecrübesine saygısızlık edemem bana yakışmaz. Ben daha ziyade fm ler ve bazı mum durumlarını gördüğüm zaman kaçırmamaya çalışıyorum gan vs bunlardan anlamam ama iyi anlayan arkadaşlar var. Onun için her zaman diyorum ki birlikten kuvvet doğar diye. :)

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sizin teknik analiz bilginiz var kesin olmamakla birlikte mutlaka göz önüne alınmalı.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum