Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0698 20:42:45
EUR 34.7402 20:42:45
USD 32.4522 20:42:45
ALTIN ONS $2337.3950 20:42:45

Grafiği gönderen: VforVendetta•

Ben kademeli olarak ek alım yapıyorum. Kimseye al sat diyemem.

Xag usd günlük rsı aşırı sat bölgesinde , BB alt bandından ayrılmasını takip edeceğim. Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

asenagümüş ()

Teşekkür ederim hocam

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

@asenagümüş merhaba ekli yorumda yazmıştım.

0BeğenmedimŞikayet

asenagümüş ()

Banka makas aralıkları çok hocam hangi bankayı kullanıyorsunuz acaba ve makas aralığı kaç söyleyebilir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Rabbim yar ve yardımcımız olsun:( tekrar geçmiş olsun saygılar sunuyorum.

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Selam dostum cevap yazdım sayfaya düşmemiş. Hoş bulduk. İyisin umarım ben biraz yoğundum bu sıralar gelen giden misafir çok var. Malum bir ayağımız Hatay diğer ayağımız Maraş olunca.

Strongwolf için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

usd var elimde Son bir aydır aktardığım . Onunla alıyorum ama o da bitince dediğin durum oluşacak tekrar makas düşmesini beklemek gerekecek . Yada usdt de tutacağım.

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Sen işini bilirsin Aras Hocam... İnşallah planın başarılı olur..

Banka makasları çok açık olmasaydı bende Gümüş alacaktım ama bu makaslarla kaar etmek çok zor...

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ben k. r. i. p. tdan aldığım karı bir nevi istifleme amacı ile gümüşe basıyorum. Hem ortalama düşüyor gümüşte hemde riski azaltıp parayı sağlama alıyorum. Yoksa biliyorsun diğer taraf daha tehlikeli. Asıl karı gümüş tekrar çıkınca alacağım. Hem kri. to karı hem gümüş karı bir artacak :) Plan bu

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Anladım Üstadım, İnşallah isabetli olur. bende de 2 parça dolar var, biraz daha bekleyip gümüşe parite yapacağım...

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Size de bereketli kazançlar.

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Olsun eklemeler ile düşürürsün. Bereketli kazançlar dilerim…

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

N kolay arbitraj. Mobil sürüm değil ,
Satış 0.6828
Alış 0.6837

Mobil çok farklı. Orada açık makas

4BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Merhaba hocam, hoş geldin.
Günlük ons gümüş tarafında rsı kırılımı üzerine geçen hafta da haftalık rsı da kırıldı ve bu haftalığın can yakacağı belliydi ama bakalım nereden dönecek, ben henüz başlamadım.

Esas oğlan dxy alçalan kamadan çıktığı yetmemiş gibi Bayrak yaptı kırdı gidiyor, ben dxy dönmeden dönmem bilgin olsun, 10 yıllıklarda 4h de tobo çalıştı hedefinde üzerine attı 3,99 fibo var tutarsa takipteyim fakat dxy 106-108 arası bir yeri kafaya koymuş görünüyor Bayrak ve kama hedefi...

Sanki biraz daha vakit var gibi, daha evvel de haftalık için yaklaşık 2 ay süre istemiştim sizden, yarısını geçtik malum.

Selâmlar.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Benim ortalama biraz yukarıda kaldı. Ama alımlarla aşağıya çekmeye devam edeceğim. Teşekkür ederim size de bol kazançlar.

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Aras Hocam, Nasılsınız? İnşallah Herşey yolundadır...
Banka makasları çok açık siz hangi bankayı kullanıyorsunuz?

1BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Bende aynı şekilde kademeli alıma devam… tepeden düşmeye başladı başlayalı 23 ten itibaren alıyorum. 3-4 parça az az aldım şimdi duruma göre çoğaltacam. Bir parça daha bu bölgelere yakın bir yerden alacam inşallah. Günlük ve bazı grafikler dibe indi evet ama üst grafikler sıkıntı gibi. Neyse günlük ve 4h de önemli. 20.80 bakalım iner mi? Bende son dip 20.60-40 arası eğer inerse. 24 ten salmaya başladıktan sonra 21 e kadar plan yaptım alım için ama şuan duruma göre dediğim yerlere de çekebilirim seviyeyi. Kolay gelsin iyi çalışmalar…

1BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Ayni durumdayız usta dolar la alıma devam az az eyvalalh

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Hayırlısı olsun diyelim , diğer kaynaklardaki karları gümüe aktarıp ortalama düşürüyorum. Gümü ayağa kalkması yakındır. Yatırım tavsiyesi değildir.

Q777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Sen işini bilirsin usta

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum